Localization update (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Languages
sr: Језици

en: warning
sr: упозорење

en: locale
sr: локални

en: The language selected for import is not supported.
sr: Изабрани језик за увоз није подржан.

en: Error importing interface translations
sr: Грешка при увозу превода окружења
