Localization update (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Update
kk: Жанарту

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: warning
kk: ескерту

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: ok
kk: жарайды

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексер

en: No update data available
kk: Қолжетімді деректер жаңартуы жоқ

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
kk: Аударымның импорты жасалынған жоқ,себебі %filename файлын оқи алмадым.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgid_plural" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
kk: %filename аударма файлында %line жолында синтаксис қате табылды.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgid" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді мәтін %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
kk: %filename аударма файлы күтпеген жерден %line жолында аяқталды.

en: locale
kk: тіл

en: The string has been saved.
kk: Жол сақталмады.

en: The language selected for import is not supported.
kk: Язык, выбранный для импорта, не поддерживается.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
kk: Аударған файл %filename жоқ болады немесе қате тақырып.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
kk: Аударма сәтті орнатылды. %number жаңа жолдар құрылды, %update жол жаңартылды және %delete жол жойылды.

en: Error importing interface translations
kk: Интерфейстің аудармаларын импорт қатесі

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
kk: %locale-ға импортталған %file файлы: %number жаңа жол қосылды, %update жаңартылды және %delete жойылды.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
kk[0]: Бір аударма жолы қарастырлмады, себебі онда рұқсат етілмеген HTML бар.
    @count аударма жол қарастырылмады, себебі онда рұқсат етілмеген HTML бар.
