Localization update (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်

en: No update data available
my: Update လုပ်ရန် လိုအပ်သည့် အချက်အလက်များ မရသေးပါ။

en: The string has been saved.
my: စာကြောင်းကို သိမ်းဆည်းလိုက်ပါပြီ။

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
my: ဘာသာပြန်ကို အောင်မြင်စွာ ထည့်သွင်းပြီးပါပြီ။ ထိုအထဲတွင် အသစ်ထည့်ထားသည့် ဘာသာပြန် အကြောင်းအရာ %number ခုကို တည်ဆောက်ပြီးသွားပြီး %update ခုအား ပြုပြင်မွမ်းမံပြီးစီးပါပြီ။ ထိုနောက် မလိုအပ်သည့် %delete ခုအား ထုတ်ပယ်ပြီး ဖြစ်ပါသည်။

en: Error importing interface translations
my: စာမျက်နှာ အသွင်အပြင် ဘာသာပြန်များအား ထည့်သွင်းရာတွင် အမှားအယွင်းဖြစ်ပေါ်နေပါသည်။

en: Translation update status
my: ဘာသာပြန်ဆိုမှု နောက်ဆုံး အခြေအနေ

en: All your translations are up to date
my: ဘာသာပြန်များ အားလုံး နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီပါသည်။
