Localization update (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (105 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: warning
fa: هشدار

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: file system
fa: سیستم فایل

en: ok
fa: قبول

en: Check for updates
fa: بررسی به‌روزرسانی‌ها

en: No update data available
fa: هیچ داده به‌روزرسانی وجود ندارد

en: Update mode
fa: شیوه به‌روز‌رسانی

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
fa: وارد کردن ترجمه با شکست مواجه شد, زیرا فایل %filename خوانده نمی‌شود.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgstr" انتظار می‌رفت ولی در خط %line پیدا نشد.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgid_plural" انتظار می‌رفت ولی در خط %line پیدا نشد.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
fa: فایل ترجمه %filename یک خطای دستوری در خط %line دارد.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgid" در خط %line غیرمنتظره است.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgstr[]" در خط %line غیرمنتظره است.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgstr" در خط %line غیرمنتظره است.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: در خط %line رشته‌ای غیرمنتظره پیدا شد.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: در خط %line غیرمنتظره فایل پایان یافت.

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: locale
fa: منطقه

en: Translation updates
fa: به‌روز‌رسانی ترجمه‌ها

en: Update translations
fa: به‌روزرسانی ترجمه‌ها

en: The string has been saved.
fa: رشته ذخیره شد.

en: The language selected for import is not supported.
fa: زبان انتخاب شده برای ورود پشتیبانی نمی‌شود.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
fa: فایل ترجمه %filename ظاهرا دارای سربرگ معیوب یا بدون سربرگ است.

en: Error importing interface translations
fa: خطا در ورود ترجمه‌های واسط

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
fa: ورود %file به %locale: %number رشته جدید اضافه شد، %update رشته به‌روز شد و %delete رشته حذف شد.

en: Disabled modules
fa: ماژول‌های غیرفعال

en: Disabled themes
fa: پوسته‌های غیرفعال

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgctxt" در خط %line غیرمنتظره است.

en: Check for updates of disabled modules and themes
fa: بررسی به‌روزرسانی برای ماژو‌ل‌ها و پوسته‌های غیرفعال

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
fa: @count رشته غیر مجاز HTML در %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
fa: پوشه %directory وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

en: Translation update status
fa: وضعیت به‌روز‌رسانی ترجمه

en: There are available updates
fa: تعدادی به‌روز‌رسانی‌ وجود دارد.

en: All your translations are up to date
fa: تمامی ترجمه‌های شما به‌روز هستند

en: No projects or languages to update.
fa: پروژه یا زبانی برای به‌روز‌رسانی وجود ندارد.

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
fa: یک یا چند زبان را برای دانلود و به‌روز‌رسانی انتخاب کنید. اگر هیچ موردی را انتخاب نکنید، تمامی آنها به‌روز‌رسانی خواهد شد.

en: Refresh information
fa: تازه کردن اطلاعات

en: Cannot find any translation updates.
fa: به‌روز‌رسانی هیچ ترجمه‌ای یافت نشد.

en: Fetched information about available updates from the server
fa: اطلاعات در مورد به‌روز‌رسانی‌های موجود از سرور دریافت شد.

en: Update source
fa: منبع به‌روز‌رسانی

en: Never (manually)
fa: هرگز (به صورت دستی)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
fa: تعیین کنید بررسی خودکار برای ترجمه‌های به‌روز شده ماژول‌ها و پوسته‌ها چند وقت یکبار صورت بگیرد.

en: Store downloaded files
fa: ذخیره‌سازی فایل‌های دانلود شده

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
fa: ترجمه‌های به روز شده جایگزین ترجمه‌های قبلی شده و ترجمه‌های جدید اضافه می‌شود.

en: Local files and remote server.
fa: فایل‌های محلی و سرور خارجی.

en: Local files only.
fa: فقط فایل‌های محلی.

en: Remote server only.
fa: فقط سرور خارجی.

en: Remote update available
fa: به‌روز‌رسانی سرور خارجی در دسترس است

en: Local update available
fa: به‌روز‌رسانی محلی در دسترس است

en: No information
fa: اطلاعاتی وجود ندارد

en: Updating translation.
fa: در حال به‌روز‌رسانی ترجمه‌ها.

en: Downloading and importing files.
fa: دانلود و وارد کردن فایل‌ها.

en: Error importing translations.
fa: خطایی در وارد کردن ترجمه‌ها رخ داد.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
fa: فایل %download_link با موفقیت به %tmpfile دانلود شد.

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
fa: خطا در ایجاد فایل موقتی برای دانلود در %tmpdir. فایل مبدا %download_link است.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
fa: لیستی از اخرین ترجمه‌های وارد شده و به‌روز‌رسانی‌های موجود برای هر یک از پروژه‌ها و زبان‌های فعال.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
fa: اگر به‌روزرسانی‌هایی موجود باشد، می‌توانید با کلیک بر گزینه به‌روزرسانی آنها را دانلود و وارد کنید یا اینکه می‌توانید تنظیمات آنها را در <a href="@update-settings">صفحه تنظیمات به‌روزرسانی</a> تغییر دهید تا به صورت خودکار به‌روز شوند.

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
fa: این تنظیمات مربوط به سیستم به‌روزرسانی ترجمه هستند. برای به‌روز‌رسانی ترجمه‌های خود به <a href="@update-admin">صفحه مدیریتی به‌روز‌رسانی ترجمه</a> مراجعه کنید.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
fa: هیچ اطلاعاتی در مورد ترجمه‌های جدید یا به‌روزرسانی‌شده برای ماژول‌ها و پوسته‌های نصب‌شده فعلی وجود ندارد. برای بررسی به‌روزرسانی‌ها، ممکن است لازم باشد <a href="@run-cron">کرون را اجرا کنید</a> یا اینکه به صورت <a href="@check_manually">دستی بررسی نمایید</a>. توجه داشته باشید که بررسی به‌روزرسانی‌های موجود ممکن است مدت زیادی طول بکشد، پس صبور باشید.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
fa: @checked ترجمه به صورت خودکار بررسی شد، @updated ترجمه به‌روز‌رسانی شد.

en: Automatic update configuration
fa: پیکربندی به‌روزرسانی خودکار

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
fa: ترجمه‌های جدید یا به‌روز‌شده‌ای برای ماژول‌ها و پوسته‌های نصب‌شده کنونی موجود است. برای بررسی به‌روز‌رسانی‌ها می‌توانید به <a href="@check_manually">صفحه به‌روز‌رسانی ترجمه</a> مراجعه کنید.

en: Error opening socket @socket
fa: اشکال در بازنمودن درگاه @socket

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
fa: دریافت اطلاعات در مورد به‌روز‌رسانی‌های موجود از سرور موفقیت‌آمیز نبود.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations. If left empty the downloaded translation will not be saved.
fa: یک مسیر نسبی از پوشه نصب دروپال شما که فایل‌های ترجمه در آن ذخیره شوند، برای مثال sites/all/translations. ترجمه‌های ذخیره شده می‌تواند توسط سایر نصب‌ها نیز استفاده شود. اگر خالی گذاشته شود، ترجمه‌های دانلود شده ذخیره نمی‌شوند.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
fa: به دلیل محتوای HTML نامعتبر ذخیره به صورت محلی انجام نگرفت.

en: Translation saved locally.
fa: ترجمه بصورت محلی ذخیره شد.

en: Translation successfuly removed locally.
fa: ترجمه با موفقیت از بخش محلی حذف شد.

en: Unknown error while saving translation locally.
fa: خطای نامعلومی هنگام ذخیره ترجمه بصورت محلی رخ داده است.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
fa: اگر API key خود را در !user_link وارد کنید، می‌توانید حاصل کار خود را با !l10n_server به اشتراک بگذارید.

en: Not saved due to source string missing.
fa: به دلیل مفقود بودن رشته منبع، ذخیره صورت نگرفت.

en: Not saved due to missing form values.
fa: به دلیل مفقود بودن مقادیر فرم، ذخیره صورت نگرفت.

en: Not saved due to insufficient permissions.
fa: به دلیل نداشتن مجوز‌های لازم، ذخیره انجام نگرفت.

en: Added l10n_status field to locales_target.
fa: فیلد l10n_status به locales_target افزوده شد.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
fa: تداخل احتمالی فیلد l10n_status در locales_target برطرف شد.

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
fa: دانلود و به‌روز‌رسانی خودکار را برای ترجمه‌ها فراهم می‌سازد.

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
fa: توجه داشته باشید که این مورد موجب کاهش کارایی می‌گردد، و برای همین توصیه نمی‌شود.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
fa: ترجمه‌های ویرایش شده حفظ می‌شود، فقط مواردی که قبلا وارد شده‌اند بازنویسی شده و ترجمه‌های جدید اضافه می‌شود.

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
fa: تمامی ترجمه‌های موجود حفظ شده و فقط ترجمه‌های جدید اضافه می‌شود.

en: (translation source: !server)
fa: (منبع ترجمه: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
fa: @language: <em>هیچ ترجمه‌ای نصب نشده است</em>

en: Recommended version: @version (!date)
fa: نسخه پیشنهاد شده: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
fa: ترجمه نصب نشده موجود است

en: No available translations found
fa: هیچ ترجمه‌ای یافت نشد.

en: Importing: %name.
fa: در حال وارد کردن: %name.

en: Imported: %name.
fa: وارد شد: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
fa: رشته‌های ترجمه‌ی زبان %language افزوده شده: !add، به‌روز شده: !update، حذف شده: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
fa[0]: یک پروژه به‌روز شد: @projects.
fa[1]: @count پروژه به‌روز شد: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
fa[0]: یک رشته ترجمه نادیده گرفته شد، زیرا شامل HTML غیرمجاز بود. برای اطلاع از جزئیات، !log_messages را مشاهده کنید.
fa[1]: @count رشته ترجمه نادیده گرفته شد، زیرا شامل HTML غیرمجاز بود. برای اطلاع از جزئیات، !log_messages را مشاهده کنید.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
fa[0]: ترجمه‌های یک پروژه وارد نشد: @projects
fa[1]: ترجمه‌های @count پروژه وارد نشد: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
fa: خطایی هنگام دانلود کردن رخ داده است: 
    %error.

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
fa: یک خطا هنگام دانلود رخ داده است: کد وضعیت HTTP %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
fa: ذخیره فایل %download_link در %tmpfile میسر نبود.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
fa: HTML غیرمجاز یافته شد. این رشته وارد نگردید: %string
