Localization update (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Update
jv: Dianyari

en: Modules
jv: Modul

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Update available
jv: Update cumawis

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: warning
jv: weling

en: Themes
jv: Téma

en: file system
jv: sistim berkas

en: Check for updates
jv: Priksa sing luwih anyar

en: No update data available
jv: Ora ānā update data sing cumawis

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
jv: Ora bisa ngimpor terjemahan, jalaran berkas %filename ora kewaca.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename ana sing salah: dikarepaké "msgstr" tapi ora ketemu nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename ana sing salah: dikarepaké "msgstr_plural" tapi ora ketemu nang baris %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename ana sing salah tulisané nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepaké "msgid" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepaké "msgstr[]" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename ana sing salah: ora dikarepaké "msgstr" nang baris %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename ana sing salah: ana téks sing ora dikarepaké nang baris %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename uwis rampung nang baris %line sing ora dikarepaké.

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: locale
jv: pelokalan

en: The string has been saved.
jv: Tembungé uwis disimpen.

en: The language selected for import is not supported.
jv: Basa sing dipilih kanggo ngimpor ora didukung.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
jv: Berkas terjemahan %filename ketoke nduwéni format header sing ilang utawa rusak.

en: Error importing interface translations
jv: Gagal ngimpor terjemahan polatan

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
jv: Ngimpor %file nang %locale: %number tembung terjemahan anyar ditambahaké, %update dianyari lan %delete dibuwang.

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Disabled themes
jv: Téma-téma ora aktif

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
jv: Berkas terjemahan %filename ana kaluputane: "msgctxt" ora dikarepaké nang baris %line.

en: Check for updates of disabled modules and themes
jv: Mriksa update-tan kanggo modul lan téma sing dicopot

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
jv: @count kode tembung HTML dilarang nang %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
jv: Direktori %directory ora ana utawa ora bisa ditulisi.

en: Error opening socket @socket
jv: Kesalahan mbukak sokét @socket

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
