Localization update (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Update
sq: Rifresko

en: Modules
sq: Modulët

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Update available
sq: Rifresko alias

en: Languages
sq: Gjuhët

en: warning
sq: paralajmërim

en: Themes
sq: Temat

en: file system
sq: sistemi i skedarit

en: ok
sq: libri

en: Check for updates
sq: Formati i prezgjedhur u rifreskua.

en: No update data available
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
sq: Importimi i përkthimit dështoi, pasi skedari %filename nuk mund të lexohet.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
sq: Skedari i përkthimeve %filename përmban një gabim: "msgstr" pritej tek rreshti %line por nuk u gjet.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
sq: Skedari i përkthimeve %filename përmban një gabim: "msgid_plural" pritej tek rreshti %line por nuk u gjet.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
sq: Skedari i përkthimeve %filename përmban një gabim sintakse tek rreshti %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
sq: Skedari i përkthimeve %filename përmban një gabim: "msgid" nuk pritej tek rreshti %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
sq: Skedari i përkthimeve %filename përmban një gabim: "msgstr[]" nuk pritej tek rreshti %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
sq: Skedari i përkthimeve %filename përmban një gabim: "msgstr" nuk pritej tek rreshti %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
sq: Skedari i përkthimeve %filename përmban një gabim: ekziston një varg e paparashikuar tek rreshti %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
sq: Skedari i përkthimeve %filename përfundon në menyrë të paprtitur tek rreshti %line.

en: locale
sq: gjuha lokale

en: The string has been saved.
sq: Vargu u ruajt.

en: The language selected for import is not supported.
sq: Gjuha e zgjedhur për importim nuk suportohet.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
sq: Skedarit të përkthimeve %filename mesa duket i mungon header apo është i keqformuar.

en: Error importing interface translations
sq: Gabim gjatë importimit të përkthimeve të interfaqes

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
sq: U importua %file në %locale: %number vargje të reja u shtuan, %update u përditësuan dhe %delete u hoqën.

en: Disabled modules
sq: Jo aktiv

en: Disabled themes
sq: Jo aktiv

en: Check for updates of disabled modules and themes
sq: Kërko për përditësime të moduleve dhe temave të çaktivizuara
