Localization update (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Download
be: Сцягнуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Update
be: Абнавіць

en: Modules
be: Модулі

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: Up to date
be: Актуальны

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: Languages
be: Мовы

en: warning
be: папераджэньне

en: Themes
be: Тэмы

en: file system
be: файлавая сыстэма

en: ok
be: так

en: Check for updates
be: Праверыць наяўнасць абнаўленняў

en: No update data available
be: Няма даступных абнаўленняў дадзеных

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
be: Імпарт праваліўся: немагчыма прачытаць файл перакладу %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
be: Файл перакладу %filename утрымлівае памылку: чаканае "msgstr" ня знойдзена ў радку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
be: Файл перакладу %filename утрымлівае памылку: чаканае "msgstr_plural" ня знойдзена ў радку %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
be: Файл перакладу %filename утрымлівае сінтаксічную памылку ў радку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
be: Файл перакладу %filename утрымлівае памылку: непрадбачанае "msgid" у радку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
be: Файл перакладу %filename утрымлівае памылку: непрадбачанае "msgstr[]" у радку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
be: Файл перакладу %filename утрымлівае памылку: нечаканае "msgstr" у радку %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
be: Файл перакладу %filename утрымлівае памылку: нечаканы тэкст у радку %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
be: Файл перакладу %filename раптоўна сконьчваецца на радку %line.

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: locale
be: лакалізацыя

en: Update translations
be: Абнавіць пераклады

en: The string has been saved.
be: Радок быў захаваны.

en: The language selected for import is not supported.
be: Абраная да імпарту мова не падтрымліваецца.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
be: Файл перакладу %filename ня мае загалоўку або яго загаловак пашкоджаны.

en: Error importing interface translations
be: Памылка з імпартаваннем перакладаў інтэрфэйсу

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
be: Імпартаваны %file у %locale: %number дадаў новыя радкі, %update абнавіў і %delete перанёс.

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Disabled themes
be: Адключаныя тэмы

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
be: Перакладзены файл %filename утрымлівае памылку: "msgctxt" нечаканае на радку %line.

en: Check for updates of disabled modules and themes
be: Праверыць аднаўленні забароненых модуляў ды тэмаў

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
be: Недапушчальная колькасць @count HTML радкоў у %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
be: Каталог %directory не існуе або не перазапісвальны.

en: Error opening socket @socket
be: Памылка пры адкрыцці сокета @socket

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
