Localization update (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: file system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག

en: Check for updates
bo: གསར་སྒྱུར་ལྟ་ཞིབ

en: No update data available
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་མི་འདུག

en: Update mode
bo: གསར་སྒྱུར་དཔེ་རྣམ།

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ནང་འདྲེན་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་ཡིག་ཆ་%filename་ཀློག་མི་ཐུབ།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ནང་དུ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་ཡོད་དེ། ཕྲེང་%line་ལ་msgstr་དགོས་ཡོད་ཀྱང་མ་རྙེད།

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་ཡོད་དེ། ཕྲེང་%line་ནང་དུ་msgid_plural་དགོས་ཡོད་ཀྱང་མ་རྙེད།

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ནང་གི་ཕྲེང་%line་ཐོག་ཚིག་སྦྱོར་གྱི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་འདུག

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ནང་དུ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་འདུག ཕྲེང་%line་ཐོག་གི་msgid་དགོས་མི་འདུག

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ནང་དུ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་འདུག ཕྲེང་%line་ཐོག་གི་msgstr[]་དགོས་མི་འདུག

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ནང་དུ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་འདུག ཕྲེང་%line་ཐོག་གི་msgstr་དགོས་མི་འདུག

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ནང་དུ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་འདུག ཕྲེང་%line་ཐོག་ཏུ་དགོས་མེད་ཀྱི་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་འདུག

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ནང་གི་ཕྲེང་%line་དུ་མཇུག་རྗོགས་སྟངས་འགྲིག་མི་འདུག

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: locale
bo: རང་ལུགས

en: Translation updates
bo: ལོ་ཙྰ་གསར་སྒྱུར།

en: Update translations
bo: ལོ་ཙྰ་གསར་སྒྱུར།

en: The language selected for import is not supported.
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་པའི་སྐད་རིགས་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད།

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ལ་འགོ་བརྗོད་ཆ་ཚང་མེད་པའམ་ཡང་ན་གྲུབ་ཚུལ་འགྲིག་མེད།

en: Error importing interface translations
bo: འཆར་ངོས་ཀྱི་སྒྱུར་ཡིག་ནང་འདྲེན་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
bo: %locale་ནང་དུ་%file་ནང་འདྲེན་བྱས། ཡིག་ཕྲེང་གསར་བ་%number་ཁ་སྣོན་བྱས་པ་དང་། %update་གསར་སྒྱུར་བྱས། %delete་བསུབ་ཚར།

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཡིག་ཆ་%filename་ནང་དུ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་ཡོད། ཕྲེང་%line་ཐོག་གི་msgctxt ནི་དགོས་མེད་ཡིན།

en: Check for updates of disabled modules and themes
bo: བཀག་པའི་དཔེ་དུམ་དང་བརྗོད་གཞི་གསར་སྒྱུར་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
bo: ཡིག་ཆ་%file་ནང་དུ་སྤྱོད་མི་ཆོག་པའི་HTML ཡིག་ཕྲེང་@count་ཡོད།

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད་པའམ་འབྲི་མི་ཆོག་པ།

en: Translation update status
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་རྣམ་པ་ལོ་ཙྰ་བྱེད་པ།

en: There are available updates
bo: བྱ་རུང་བ་གསར་སྒྱུར་ཡོད།

en: All your translations are up to date
bo: འགྱུར་ཡིག་ཡོད་ཚད་གསར་ཤོས་ཡིན།

en: Refresh information
bo: བརྡ་འཕྲིན་གསར་འདོན།

en: Fetched information about available updates from the server
bo: ཞབས་ཞུ་ཆས་ནས་གསར་སྒྱུར་དང་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་ལེན་པ།

en: Update source
bo: ཁུངས་གསར་སྒྱུར།

en: Never (manually)
bo: ནང་ཡང་མི་བྱེད་པ།(ལག་ཐབས།)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
bo: དུས་ག་ཚོད་ཞིག་ལ་རང་འགུལ་ངང་གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་གདམ་གསེས་བྱས་ནས། སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཡོད་པའི་དཔེ་དུམ་དང་བརྗོད་གཞི་རུ་བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: Store downloaded files
bo: ཕབ་ལེན་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་ཉར་ཚགས།

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་འགྱུར་ཡིག་གིས་སྔར་ཡོད་ཀྱི་འགྱུར་ཡིག་གབ་ནས། རང་འགུལ་ངང་འགྱུར་ཡིག་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Local files and remote server.
bo: རྩིས་འཁོར་འདི་ཡིག་ཚགས་དང་རྒྱང་རིང་གི་འཕྲིལ་འཁོར།

en: Local files only.
bo: རྩིས་འཁོར་འདིའི་ཡིག་ཚགས་ཁོ་ན་སྤྱོད་པ།

en: Remote server only.
bo: རྒྱང་རིང་གི་འཕྲིལ་འཁོར་ཁོ་ན་སྤྱོད་པ།

en: No information
bo: བརྡ་འཕྲིན་མེད་པ།

en: Updating translation.
bo: འགྱུར་ཡིག་གསར་སྒྱུར།

en: Downloading and importing files.
bo: ཡིག་ཆ་ཕབ་ལེན་དང་ནང་འདྲེན་བྱེད་པ།

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
bo: %download_link ནས་ཡིག་ཆ %tmpfile ཕབ་ལེན་བྱས།

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
bo: %tmpdir ནང་གནས་སྐབས་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསར་འཛུགས་བྱེད་སྐབས་ཕབ་ལེན་བྱེད་སྤྱད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་། རྒྱང་རིང་གི་ཡིག་ཆ་ནི་%download_linkཡིན།

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
bo: འདི་རུ་སྤྱད་ཆོག་པའི་སྡེ་ཚན་དང་ནང་འདྲེན་བྱེད་པའི་འགྱུར་ཡིག བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཆོག་པའི་གསར་སྒྱུར་ཡོད་ཚད་མངོན་འཆར་བྱས་ཡོད།

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
bo: གལ་ཏེ་བྱ་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་ཡོད་ན། ཁྱེད་ཀྱིས་“གསར་སྒྱུར་”ལ་ཆིག་རྡེབ་བྱས་ནས་གསར་སྒྱུར་ཕབ་ལེན་དང་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཆོག ཡང་ན་དྲ་ཚིགས་<a href="@update-settings">གསར་སྒྱུར་སྡེབ་སྒྲིག་དྲ་ངོས་</a>ནས་ Drupal སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་ནས་དེ་ཚོ་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཆོག

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
bo: འདི་ནི་འགྱུར་ཡིག་གསར་སྒྱུར་རྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡིན། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་འགྱུར་ཡིག་གསར་སྒྱུར་བྱེད་ན། དྲ་ངོས་<a href="@update-admin">འགྱུར་ཡིག་གསར་སྒྱར་དོ་དམ་</a>ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱོས།

en: Error opening socket @socket
bo: འཇུག་གནས་@socket་ཁ་འབྱེད་སྐབས་ཀྱི་ནོར་འཁྲུལ

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations. If left empty the downloaded translation will not be saved.
bo: Drupal གཞི་བྱས་པའི་སྒྲིག་འཇུག་དཀར་ཆག་གི་ལྟོས་ཟླའི་རྒྱུད་ལམ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱས་ནས། ཕབ་ལེན་བྱས་པའི་འགྱུར་ཡིག་ཡིག་ཚགས་ཉར་ཚགས་བྱེད། དཔེར་ན།  'sites/all/translations' ལྟ་བུའོ།། ཉར་ཚགས་བྱས་པའི་འགྱུར་ཡིག་གི་ཡིག་ཚགས་རྒྱུད་ཁོངས་གཞན་པ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་དུས་བེད་སྤྱོད་བྱས་ཆོག གལ་ཏེ་སྒྲིག་འགོད་འདི་སྟོང་བར་བཞག་ན་ཕབ་ལེན་བྱས་པའི་འགྱུར་ཡིག་ཆེད་དུ་ཉར་ཚགས་མི་བྱེད།
