Localization update (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Download
hy: Բեռնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: warning
hy: զգուշացում

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ

en: Error opening socket @socket
hy: Սխալ @socket կցորդիչի (socket-ի) բացման ընթացքում

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
