Localization update (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Download
ku: داگرتن

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: file system
ku: سیسته‌می په‌ڕگه‌

en: ok
ku: باشە

en: Check for updates
ku: پشکنینی نوێبوونەوەکان

en: No update data available
ku: زانیاری دەربارەی نوێبوونەوە نییە

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: locale
ku: شوێن

en: The language selected for import is not supported.
ku: ئەو زمانەی دەسنیشانکراوە بۆ هەناردن، بوونی نییە.

en: Error importing interface translations
ku: هەڵە لە هاوردنی وەرگێڕانەکانی ڕووکار

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Disabled themes
ku: ڕووکارە ناچالاکەکان

en: Check for updates of disabled modules and themes
ku: پشکنینی نوێکردنەوەکان بۆ مۆدیول و ڕووکارە کوژاوەکان

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
