Localization update (7.x-1.0-rc2) - en to no translation catalogue (88 entries)

en: Download
no: Last ned

en: Daily
no: Daglig

en: Weekly
no: Ukentlig

en: Update
no: Oppdater

en: Modules
no: Moduler

en: Available updates
no: Tilgjengelige oppdateringer

en: Up to date
no: Oppdatert

en: Update available
no: Oppdatering er tilgjengelig

en: Languages
no: Språk

en: warning
no: advarsel

en: Themes
no: Utseendemaler

en: Multilingual
no: Flerspråklig

en: file system
no: filsystem

en: ok
no: OK

en: Check for updates
no: Sjekk for oppdateringer

en: No update data available
no: Ingen oppdateringsinfo er tilgjengelige

en: Update mode
no: Oppdateringsmodus

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
no: Oversettelsen kan ikke importeres fordi fila %filename ikke kunne leses.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder en feil: "msgstr" var forventet men ble ikke funnet på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder en feil: «msgid_plural» var forventet, men ble ikke funnet på linje %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder en syntaksfeil på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder en feil: «msgid» ikke forventet på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder en feil: «msgstr[]» ikke forventet på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder en feil: «msgstr» ikke forventet på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder en feil: uventet tekst på linje %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
no: Oversettelsesfila %filename sluttet uventet på linje %line.

en: Drupal core
no: Drupal-kjerne

en: locale
no: språk

en: Translation updates
no: Oppdatering av oversettelser

en: Update translations
no: Oppdater oversettelsene

en: The language selected for import is not supported.
no: Språket som er valgt for importering er ikke støttet.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder et ikke-velformet teksthode.

en: Error importing interface translations
no: Feil ved importering av oversettelser for brukergrensesnittet

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
no: Importerte %file inn i %locale: %number nye strenger ble lagt til , %update strenger oppdatert og %delete ble slettet.

en: Disabled modules
no: Deaktiverte moduler

en: Disabled themes
no: Deaktiverte utseendemaler

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
no: Oversettelsesfila %filename inneholder en feil: «msgctxt» ikke forventet på linje %line.

en: Check for updates of disabled modules and themes
no: Sjekk etter oppdateringer for deaktiverte moduler og utseendemaler.

en: Translation files
no: Oversettelsesfiler

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
no: @count ulovlige HTML-streng(er) i %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
no: Mappa %directory finnes ikke eller kan ikke skrives til.

en: Translation update status
no: Status for oppdatering av oversettelser

en: There are available updates
no: Det fins tilgjengelige oppdateringer

en: All your translations are up to date
no: Alle dine oversettelser er oppdatert

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
no: Velg ett eller flere språk for nedlasting og oppdatering. Hvis du ikke velger noen, så vil alle bli oppdatert.

en: Refresh information
no: Oppdater informasjon

en: Fetched information about available updates from the server
no: Hentet informasjon om tilgjengelige oppdateringer fra tjeneren

en: Update source
no: Oppdateringskilde

en: Never (manually)
no: Aldri (manuelt)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
no: Velg hvor ofte du vil at det skal sjekkes automatisk etter oppdaterte oversettelser for installerte moduler og utseendemaler.

en: Store downloaded files
no: Lagre nedlastede filer

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
no: Oppdateringer erstatter eksisterende oversettelser, nye legges til.

en: Local files and remote server.
no: Lokale filer og ekstern tjener.

en: Local files only.
no: Bare lokale filer.

en: Remote server only.
no: Bare ekstern tjener.

en: Remote update available
no: Fjern-oppdatering er tilgjengelig

en: Local update available
no: Lokal-oppdatering er tilgjengelig.

en: No information
no: Ingen informasjon

en: Updating translation.
no: Oppdaterer oversettelse.

en: Downloading and importing files.
no: Laster ned og importerer filer.

en: Error importing translations.
no: Feil under import av oversettelser.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
no: Lasted ned %download_link til %tmpfile

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
no: Liste med de sist importerte oversettelsene og tilgjengelig oppdateringer for alle aktiverte prosjekt og språk.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
no: Hvis det er tilgjengelige oppdateringer, så kan du klikke «Oppdater oversettelsene» for å laste ned og importere dem nå. Du kan også aktivere automatisk oppdatering på <a href="@update-settings">siden med innstillinger</a>.

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
no: Dette er innstillingene for systemet for oppdatering av oversettelser. For å oppdatere dine oversettelser nå, besøk <a href="@update-admin">administrasjonssiden for oppdatering av oversettelser</a>.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
no: Kontrollerte @checked og oppdaterte @updated oversettelser automatisk.

en: Automatic update configuration
no: Oppsett for automatisk oppdatering

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
no: Det fins nye eller oppdaterte oversettelser tilgjengelig for gjeldende installerte moduler og utseendemaler. For å undersøke oppdateringene, besøk <a href="@check_manually">siden for oppdatering av oversettelser</a>.

en: Error opening socket @socket
no: Feil ved åpning av sokkelen @socket

en: Recent log messages
no: Siste loggmeldinger

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
no: Klarte ikke hente informasjon om tilgjengelige oppdateringer fra tjeneren.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
no: Ikke lagret lokalt på grunn av ugyldig HTML-innhold.

en: Translation saved locally.
no: Oversettelse lagret lokalt.

en: Translation successfuly removed locally.
no: Oversettelse fjernet lokalt.

en: Unknown error while saving translation locally.
no: Ukjent feil under lagring av oversettelse lokalt.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
no: Du kan dele ditt arbeid med !l10n_server hvis du setter din API-nøkkel på !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
no: Ikke lagret fordi kildestreng manglet.

en: Not saved due to missing form values.
no: Ikke lagret fordi skjemaverdier manglet.

en: Not saved due to insufficient permissions.
no: Ikke lagret fordi tillatelsene var utilstrekkelige.

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
no: Tilbyr automatisk nedlasting og oppdatering av oversettelser

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
no: Redigerte oversettelser beholdes, bare tidligere importerte overskrives og nye oversettelser legges til.

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
no: Alle eksisterende oversettelser beholdes, kun nye oversettelser legges til.

en: @language: <em>No installed translation</em>
no: @language: <em>Ingen installert oversettelse</em>

en: Recommended version: @version (!date)
no: Anbefalt versjon: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
no: Avinstallert oversettelse er tilgjengelig

en: No available translations found
no: Ingen tilgjengelige oversettelser funnet

en: Importing: %name.
no: Importerer: %name.

en: Imported: %name.
no: Importert: %name.
