Localization update (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Download
nn: Last ned

en: Update
nn: Oppdater

en: Modules
nn: Modular

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: Languages
nn: Språk

en: warning
nn: åtvaring

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: file system
nn: filsystem

en: No update data available
nn: Ikkje noko oppdateringsinformasjon tilgjengelig.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
nn: Importeringa av omsetjinga feila, av di fila %filename ikkje kunne lesast.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
nn: Omsetjingsfila %filename inneheld feil: «msgstr» var venta, men vart ikkje funne på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
nn: Omsetjingsfila %filename inneheld feil: «msgid_plural» var venta, men ikkje funne på linje %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
nn: Omsetjingsfila %filename inneheld ein syntaksfeil på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
nn: Omsetjingsfila %filename inneheld feil: «msgid» er uventa på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
nn: Omsetjingsfila  %filename inneheld feil: «msgstr[]» var ikkje venta på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
nn: Omsetjingsfila %filename inneheld feil: «msgstr» var uventa på linje %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
nn: Omsetjingsfila %filename inneheld feil: Det er ein uventa tekststreng på linje %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
nn: Omsetjingsfila %filename slutta uventa på linje %line.

en: locale
nn: lokaltilpassing

en: The language selected for import is not supported.
nn: Språket som er valt for import, er ikkje støtta.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
nn: Omsetjingsfila %filename manglar eller har feil teksthovud.

en: Error importing interface translations
nn: Feil under importering av grensesnittomsetjingar

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
nn: Importerte %file til %locale: %number nye strengar lagt til, %update oppdaterte og %delete fjerna.

en: Translation update status
nn: Status for oppdatering av omsetjingar

en: There are available updates
nn: Oppdateringar er tilgjengeleg

en: Updating translation.
nn: Oppdaterer omsetjing

en: Error opening socket @socket
nn: Feil ved opning av @socket

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
