Localization update (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (101 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Modules
oc: Moduls

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: Up to date
oc: A jorn

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: Languages
oc: Lengas

en: warning
oc: avertiment

en: Themes
oc: Tèmas

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: file system
oc: sistèma de fichièrs

en: Check for updates
oc: Verificar las mesas a jorn

en: No update data available
oc: Pas de donadas sus las mesas a jorn disponibles

en: Update mode
oc: Mòde de mesa a jorn

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
oc: L'import de la traduccion a fracassat perque lo fichièr %filename n'a pas pu èsser lu.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename conten una error : « msgstr » attendut mas pas trobat a la linha %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename conten una error : « msgid_plural » attendut mas pas trobat a la linha %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename conten una error de syntaxe a la linha %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename conten una error : « msgid » inattendut a la linha %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename conten una error : "msgstr[]" inattendut a la linha %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename conten una error : "msgstr" inattendut a la linha %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename conten una error : expression inattendue a la linha %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename se termine de façon inattendue a la linha %line.

en: locale
oc: paramètre regional

en: Translation updates
oc: Mesas a jorn de traduccion

en: Update translations
oc: Metre a jorn las traduccions

en: The language selected for import is not supported.
oc: La lenga causida per l'import es pas presa en carga.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename semble aver un entèsta mancant o malformé.

en: Error importing interface translations
oc: Error a l'importacion de las traduccions de l'interfàcia

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
oc: Importation del fichièr %file dins %locala : %number cadena(s) novèlament traduite(s), %update cadena(s) mise(s) a jorn e %delete cadena(s) suprimida(s).

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
oc: Lo fichièr de traduccion %filename conten una error : "msgctxt" inattendut a la linha %line.

en: Check for updates of disabled modules and themes
oc: Verificar las mesas a jorn des moduls e tèmas desactivats

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
oc: @count cadena(s) HTML interdite(s) dins %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
oc: Lo repertòri %directory existís pas o es pas accessible en écriture.

en: Translation update status
oc: Estatut de mesa a jorn des traduccions

en: There are available updates
oc: I a des mesas a jorn disponibles

en: All your translations are up to date
oc: Totas vòstras traduccions son a jorn

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
oc: Seleccionar una o mantuna lenga a telecargar e metre a jour.
    Se vous n'en seleccionatz aucune, seràn totas mesas a jorn.

en: Refresh information
oc: Actualizar l'informacion

en: Fetched information about available updates from the server
oc: Informacions a prepaus des mesas a jorn disponibles récupérées dempuèi lo servidor

en: Update source
oc: Font de mesa a jorn

en: Never (manually)
oc: Jamais (manualament)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
oc: Seleccionatz la fréquence a la quala volètz verificar automaticament las mesas a jorn de traduccion per los moduls e les tèmas installats.

en: Store downloaded files
oc: Emmagazinar los fichièrs telecargats

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
oc: Las mesas a jorn de traduccion remplacent celles existentas, les novèlas son apondudas

en: Local files and remote server.
oc: Fichièrs locals e servidor distant.

en: Local files only.
oc: Fichièrs locals solament.

en: Remote server only.
oc: Servidor distant solament.

en: Remote update available
oc: Mesa a jorn distante disponible

en: Local update available
oc: Mesa a jorn locala disponible

en: No information
oc: Pas d'informacion

en: Updating translation.
oc: Mesa a jorn de la traduccion.

en: Downloading and importing files.
oc: Telecargament e importation des fichièrs.

en: Error importing translations.
oc: Error pendent l'importacion des traduccions.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
oc: %download_link telecargat amb succès dins %tmpfile

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
oc: Error pendent la creacion del fichièr temporari pel telecargament dins %tmpdir.
    Lo fichièr distant es %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
oc: Liste des darrièras traduccions importadas e des mesas a jorn disponibles per cada modul e lenga activat.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
oc: Se il y a des mesas a jorn disponibles, podètz clicar sus "Mesa a jorn" per qu'elles soient immediatament telecargadas et importadas ; podètz tanben modificar la configuracion per qu'elles lo soient automaticament sus la <a href="@update-settings">page des paramètres de mesa a jorn</a>

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
oc: Son los paramètres del sistèma de mesa a jorn des traduccions. Per metre a jorn vòstras traduccions ara, consultatz la <a href="@update-admin">page d'administracion des mesas a jorn de traduccion</a>.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
oc: Aucune informacion n'est disponible sus des potencialas mesas a jorn o novèlas traduccions per los moduls e tèmas actualament installats. Per verificar las mesas a jorn, vous devrez pòt èsser <a href="@run_cron">lancer lo planificador de prètzfach (Cron)</a> o bien podètz <a href="@check_manually">verificar manualament</a>. Notatz que la verificacion des mesas a jorn disponibles pòt prene un certan temps, doncas soyez patient.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
oc: @checked traduccions automaticament verificadas, @updated mesas a jour.

en: Automatic update configuration
oc: Configuracion de la mesa a jorn automatique

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
oc: I a des mesas a jorn o des novèlas traduccions disponibles per los moduls e les themes actualament installats. Per verificar las mesas a jorn, podètz consultar la <a href="@check_manually">pagina de mesa a jorn des traduccions</a>.

en: Error opening socket @socket
oc: Error al moment de l'dobertura de la socket @socket

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
oc: Fracàs de la recuperacion d'informacions de mesas a jorn disponibles dempuèi lo servidor.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations. If left empty the downloaded translation will not be saved.
oc: Un camin relatiu al repertòri d'installacion de Drupal ont los fichièrs de traduccion seràn emmagazinats, per exemple sites/all/traduccions. Los fichièrs de traduccion enregistrats pòdon èsser réutilizats per d'autres installacions. Se daissat vide la traduccion telecargada ne serà pas salvada.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
oc: Pas enregistrat localament en rason de contengut HTML invalid.

en: Translation saved locally.
oc: Traduccion enregistrada localament.

en: Translation successfuly removed locally.
oc: Traduccion suprimida localament amb succès.

en: Unknown error while saving translation locally.
oc: Error desconeguda pendent l'enregistrement local de la traduccion.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
oc: Podètz partager vòstre travail amb ! l10n_server se vous paramétrez vòstra clau API a !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
oc: Pas enregistrat en rason de l'abséncia de la cadena font.

en: Not saved due to missing form values.
oc: Pas enregistrat en rason de valors mancantas dins lo formulari.

en: Not saved due to insufficient permissions.
oc: Pas enregistrat en rason de permissions insufisentas.

en: Added l10n_status field to locales_target.
oc: Camp l10n_status apondut a la taula localas_target.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
oc: Conflicte del camp l10n_status possible résolu dins la taula localas_target.

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
oc: Provesís des telecargaments e mesas a jorn automatiques per les traduccions.

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
oc: Notatz qu'aquò engendre una baisse de performance, e n'est doncas pas recomandat.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
oc: Las traduccions modificadas son conservées, solament celles importadas précédemment son écrasées e les novèlas apondudas

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
oc: Totas las traduccions existentas son conservées, solas las novèlas son apondudas.

en: (translation source: !server)
oc: (font de la traduccion : !server)

en: @language: @version (!date)
oc: @language : @version (!date)

en: @language: <em>No installed translation</em>
oc: @language : <em>Pas de traduccion installada</em>

en: Recommended version: @version (!date)
oc: Version recomandada : @version (!date)

en: Uninstalled translation available
oc: Traduccion non installada disponible

en: No available translations found
oc: Aucune traduccion disponible trobada

en: Importing: %name.
oc: Importation de %name.

en: Imported: %name.
oc: %name importé.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
oc: Cadenas de traduccion %language apondudas : !add, mesas a jorn : !update, suprimidas : !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
oc[0]: Un projècte mes a jorn : @projects.
oc[1]: @count projèctes mes a jorn : @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
oc[0]: Una cadena de traduccion a été omise perque elle conten del còde HTML non autorizat. Consultatz los !log_messatges per mai de detalhs.
oc[1]: @count cadenas de traduccion son estadas omesas perque elles contenon du còde HTML non autorizat. Consultatz los !log_messatges per mai de detalhs.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
oc[0]: Las traduccions per un projècte n'ont pas été importadas : @projects.
oc[1]: Las traduccions per @count projèctes n'ont pas été importadas : @projects.

en: An error occured during the download operation: %error.
oc: Una error s'es producha pendent lo telecargament : %error.

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
oc: Una error s'es producha pendent lo telecargament : còde de statut HTTP %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
oc: Impossible d'enregistrar lo fichièr %download_link cap a %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
oc: Còde HTML non autorizat détecté. Cadena non importada : %string
