Localization update (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Modules
pl: Moduły

en: Available updates
pl: Nowe wersje

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: Languages
pl: Języki

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Themes
pl: Skórki

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: file system
pl: system plików

en: ok
pl: W porządku

en: Check for updates
pl: Pobieranie informacji o nowych wersjach

en: No update data available
pl: Brak informacji o nowych wersjach

en: Update mode
pl: Tryb aktualizacji

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
pl: Importowanie tłumaczenie nie powiodło się. Plik %filename nie może zostać odczytany.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
pl: Plik tłumaczenia %filename zawiera błąd: w linii %line nie odnaleziono oczekiwanego tekstu "msgstr".

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
pl: Plik tłumaczenia %filename zawiera błąd: w linii %line nie odnaleziono oczekiwanego tekstu "msgid_plural".

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
pl: W linii %line pliku tłumaczenia %filename znajduje się błąd składni.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
pl: Plik tłumaczenia %filename zawiera błąd: niepożądany wpis "msgid" w linii %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
pl: Plik tłumaczenia %filename zawiera błąd: niepożądany wpis "msgstr[]" w linii %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
pl: Plik tłumaczenia %filename zawiera błąd: w linii %line nie odnaleziono oczekiwanego tekstu "msgstr".

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
pl: Plik tłumaczenia %filename zawiera błąd: niepożądany wpis w linii %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
pl: Nieoczekiwany koniec pliku tłumaczenia %filename w linii %line.

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: locale
pl: język

en: Translation updates
pl: Aktualizacje tłumaczeń

en: Update translations
pl: Aktualizuj tłumaczenia

en: The language selected for import is not supported.
pl: Wybrano nieobsługiwany język.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
pl: Plik tłumaczenia %filename zawiera błędy. Brak nagłówka.

en: Error importing interface translations
pl: Błąd w trakcie importu tłumaczeń interfejsu

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
pl: Do języka %locale zaimportowano plik %file. Dodano %number nowych napisów, %update zaktualizowano, a usunięto %update.

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
pl: Plik tłumaczenia %filename zawiera błąd: "msgctxt" jest niespodziewane w linii %line.

en: Check for updates of disabled modules and themes
pl: Sprawdzaj aktualizacje również do wyłączonych modułów i skórek

en: Translation files
pl: Pliki tłumaczeń

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
pl: W pliku %file znajduje się @count niedozwolonych znaczników HTML

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
pl: Katalog %directory nie istnieje lub jest tylko do odczytu.

en: Translation update status
pl: Stan aktualizacji tłumaczeń

en: There are available updates
pl: Dostępne są nowe aktualizacje

en: All your translations are up to date
pl: Wszystkie tłumaczenia są aktualne

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
pl: Wybierz jeden lub więcej języków jakie mają zostać pobrane i zaktualizowane. Jeśli nie wybierzesz żadnego zostaną odświeżone wszystkie.

en: Refresh information
pl: Odśwież informacje

en: Fetched information about available updates from the server
pl: Pobrano informacje o dostępnych na serwerze tłumaczeniach

en: Update source
pl: Źródło aktualizacji

en: Never (manually)
pl: Nigdy (ręcznie)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
pl: Wybierz jak często chcesz aby automatycznie sprawdzano aktualizacje tłumaczeń dla zainstalowanych modułów oraz skórek.

en: Store downloaded files
pl: Przechowuj pobrane pliki

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
pl: Aktualizacje zastępują istniejące napisy, ponadto dodawane są nowe

en: Local files and remote server.
pl: Pliki lokalne oraz serwer zdalny.

en: Local files only.
pl: Tylko pliki lokalne.

en: Remote server only.
pl: Tylko serwer zdalny.

en: Remote update available
pl: Dostępna zdalna aktualizacja

en: Local update available
pl: Dostępna lokalna aktualizacja

en: No information
pl: Brak informacji

en: Updating translation.
pl: Aktualizacja tłumaczeń.

en: Downloading and importing files.
pl: Pobieranie oraz import plików.

en: Error importing translations.
pl: Błąd podczas importowania tłumaczeń.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
pl: Pobieranie %download_link do %tmpfile zakończone sukcesem

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
pl: Błąd podczas tworzenia pliku tymczasowego dla pobrania w %tmpdir. Plik zdalny to %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
pl: Lista ostatnio importowanych tłumaczeń oraz dostępnych aktualizacji dla każdego włączonego projektu i języka.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
pl: Jeśli dostępne są aktualizacje należy kliknąć w "Aktualizuj tłumaczenia" aby je pobrać i zaimportować. Można też zmienić konfigurację na stronie  <a href="@update-settings">zarządzania aktualizacjami</a> tak aby działo się to automatycznie.

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
pl: Oto ustawienia systemu aktualizacji tłumaczeń. Aby zaktualizować teraz tłumaczenia należy udać się na <a href="@update-admin">stronę zarządzania aktualizacjami tłumaczeń</a>.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
pl: Brak informacji na temat dostępnych potencjalnie nowych oraz zaktualizowanych tłumaczeń dla obecnie zainstalowanych modułów. Aby sprawdzić czy aktualizacje są dostępne, można <a href="@run_cron">uruchomić zadania cron</a> lub <a href="@check_manually">sprawdzić ręcznie</a>. Proszę pamiętać, że sprawdzanie w poszukiwaniu nowych aktualizacji może dużo czasu, prosimy więc o cierpliwość.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
pl: Automatycznie sprawdzono @checked translations, zaktualizowano @updated.

en: Automatic update configuration
pl: Konfiguracja automatycznych aktualizacji

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
pl: Dostępne są nowe lub zaktualizowane tłumaczenia dla obecnie zainstalowanych modułów lub skórek. Aby sprawdzić uaktualnienia, proszę udać się na <a href="@check_manually"> stronę z aktualnymi tłumaczeniami</a>.

en: Error opening socket @socket
pl: Problem przy otwarciu kanału @socket

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
pl: Nie udało się pobrać z serwera informacji o dostępnych uaktualnieniach.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations. If left empty the downloaded translation will not be saved.
pl: Ścieżka wewnątrz folderu instalacyjnego Drupala do przechowywania plików tłumaczeń, np. sites/all/translations. Zapisane pliki tłumaczeń mogą być ponownie wykorzystane przez inne instalacje. Jeżeli to pole jest puste, pobrane tłumaczenia nie zostaną zapisane na serwerze.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
pl: Nie zapisano do lokalnej bazy z powodu niewłaściwej zawartości HTML.

en: Translation saved locally.
pl: Tłumaczenia zapisane do lokalnej bazy.

en: Translation successfuly removed locally.
pl: Tłumaczenia usunięte z lokalnej bazy.

en: Unknown error while saving translation locally.
pl: Nieznany błąd podczas zapisywania lokalnej bazy.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
pl: Możesz podzielić się swoimi tłumaczeniami z serwerem !l10n_server jeśli dodasz klucz API w !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
pl: Nie zapisano z powodu braku tekstu źródłowego.

en: Not saved due to missing form values.
pl: Nie zapisano z powodu brakujących wartości formularza.

en: Not saved due to insufficient permissions.
pl: Nie zapisane z powodu niewystarczających uprawnień.

en: Added l10n_status field to locales_target.
pl: Dodano pole l10n_status do locales_target.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
pl: Rozwiązano prawdopodobny konflikt pola l10n_status w locales_target.

en: Localization update
pl: Aktualizacja tłumaczeń

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
pl: Zapewnia automatyczne pobieranie i uaktualnianie tłumaczeń.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
pl: Zmienione lokalnie tłumaczenia są pozostawiane bez zmian, tylko wcześniej zaimportowane tłumaczenia są nadpisywane, ponadto dodawane są nowe

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
pl: Istniejące tłumaczenia są pozostawiane bez zmian, tylko nowe tłumaczenia są dodawane.

en: (translation source: !server)
pl: (źródło tłumaczenia: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
pl: @language: <em>Brak zainstalowanych tłumaczeń</em>

en: Recommended version: @version (!date)
pl: Rekomendowana wersja: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
pl: Dostępne jest niezainstalowane tłumaczenie

en: No available translations found
pl: Brak dostępnych tłumaczeń

en: Importing: %name.
pl: Importuje: %name.

en: Imported: %name.
pl: Zaimportowano: %name.
