Localization update (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Update
am: አዘምን

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: file system
am: ሥርዓ ፋይል

en: Not enabled
am: ያልነቃ

en: locale
am: አካባቢ
