Localization update (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Languages
lt: Kalbos

en: warning
lt: įspėjimas

en: Themes
lt: Temos

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: file system
lt: Failų sistema

en: ok
lt: Gerai

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Update mode
lt: Atnaujinimo būdas

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lt: Vertimo importavimas nepavyko, nes failas %filename neperskaitomas.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" tikėtasi bet nerasta eilutėje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid_plural"  tikėtasi bet nerasta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi sintaksės klaidų %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr[]" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: nesitikėta eilutė %line eilutėje.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lt: Vertimo failas %filename netikėtai baigėsi %line eilutėje.

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: locale
lt: lokalė

en: Translation updates
lt: Vertimo atnaujinimai

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: The language selected for import is not supported.
lt: Pasirinkta kalba importavimui nepalaikoma

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lt: Pasirodo vertimo failui %filename trūksta arba blogai suformatuota antraštė (header).

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lt: Importuota %file į %locale: %number eilutės pridėtos, %update eilutės atnaujintos ir  %delete pašalintos.

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo faile %filename yra klaida: "msgctxt" nesitikėta eilutėje %line.

en: Check for updates of disabled modules and themes
lt: Tikrinti ar yra atnaujinimų išjungtiems moduliams ir temoms.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lt: @count neleidžiama HTML eilutė %file
    @count neleidžiamos HTML eilutės %file
    @count neleidžiamų HTML eilučių %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: Translation update status
lt: Vertimų atnaujinimo būsena

en: All your translations are up to date
lt: Visi vertimai naujausi

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
lt: Pasirinkite kurias kalbas atsiųsti ir atnaujinti. Jei nepasirinksite nei vienos, visos bus atnaujintos.

en: Refresh information
lt: Atnaujinti informacija

en: Fetched information about available updates from the server
lt: Paimta informacija apie galimus atnaujinimus iš serverio

en: Never (manually)
lt: Niekada (rankiniu būdu)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
lt: Vertimo atnaujinimai pakeis jau egzistuojančius, nauji taip bus pridėti

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
lt: Sąrašas naujausiai importuotų vertimų ir galimi atnaujinimai įjungtiems projektams.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
lt: Jei yra galimas atnaujinimas Jūs galite spausti Atnaujinti, taip atsiųsite ir importuosite atnaujinimus. Galite redaguoti konfigūracija, kad atnaujinimai vyktų automatiškai <a href="@update-settings">Vertimų atnaujinimo puslapyje</a>

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
lt: Naujas ar atnaujintas vertimas galimas dabar įjungtiems moduliams ar temoms. Norėdami patikrinti atnaujinimus apsilankykite <a href="@check_manually">vertimų atnaujinimo puslapį</a>.

en: Error opening socket @socket
lt: Klaida atveriant lizdą (socket) @socket

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Localization update
lt: Lokalizacijos atnaujinimas

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
lt: Automatiškai atsiunčia ir atnaujina vertimus.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
lt: Redaguoti atnaujinimai paliekami, tik ankščiau importuoti perrašomi, nauji vertimai pridedami

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
lt: Visi egzistuojantys vertimai paliekami pridedami tik nauji.

en: @language: <em>No installed translation</em>
lt: @language: <em>Vertimai neįdiegti</em>

en: Uninstalled translation available
lt: Galimas neįdiegtas vertimas

en: No available translations found
lt: Nerasta galimų vertimų

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
lt: %language vertimo eilučių pridėta: !add, atnaujinta: !update, pašalinta: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
lt[0]: @count projektas atnaujintas: @projects.
lt[1]: @count projektai atnaujinti: @projects.
lt[2]: @count[2] projektų atnaujinta: @projects.
