Localization update (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Languages
ug: تىل

en: warning
ug: دىققەت

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: file system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان

en: locale
ug: يەرلىك

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
