Localization update (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Language
bg: Език

en: Download
bg: Свали

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Update
bg: Промени

en: Modules
bg: Модули

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Check manually
bg: Провери ръчно

en: Up to date
bg: Обновено

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Source string
bg: Стринг източник

en: Languages
bg: Езици

en: warning
bg: предупреждение

en: Themes
bg: Теми

en: file system
bg: файлова система

en: ok
bg: ок

en: Check for updates
bg: Проверка за обновления

en: No update data available
bg: Няма налична информация за обновяване

en: Can not determine status
bg: Не може да определи състоянието

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
bg: Импортирането на превода е неуспешно, защото файлът %filename не може да бъде прочетен.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: "msgstr" не беше намерен на ред %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: "msgid_plural" не беше намерен на ред %line

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
bg: Файлът с превод %filename съдържа синтактична грешка на ред %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: внезапен "msgid" на ред %line

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: внезапен "msgstr[]" на ред %line

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: внезапен "msgstr" на ред %line

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
bg: Файлът с превода %filename съдържа грешка: има грешен стринг на ред %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
bg: Фалйът с превод %filename прекъсна неочаквано на ред %line.

en: Not enabled
bg: Неактивен

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: locale
bg: локализация

en: The language selected for import is not supported.
bg: Езикът, избран за импортиране, не се поддържа.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
bg: Заглавната част на файла с превода %filename липсва или е повредена.

en: Error importing interface translations
bg: Грешка при импорт на преводи на интерфейса

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
bg: Импортиран %file в %locale: добавени %number стринга, обновени %update и изтрити %delete стринга.

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
