Localization update (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (127 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Language
cs: Jazyk

en: Project
cs: Projekt

en: Download
cs: Stáhnout

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Modules
cs: Moduly

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Check manually
cs: Zjistit ručně

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Source string
cs: Zdrojový řetězec

en: Languages
cs: Jazyky

en: warning
cs: varování

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: file system
cs: systém souborů

en: Check for updates
cs: Zkontrolovat aktualizace

en: No update data available
cs: Nejsou dostupné žádné údaje o aktualizaci

en: Can not determine status
cs: Není možné zjistit stav

en: Update mode
cs: Režim aktualizace

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
cs: Import překladu selhal, protože soubor %filename nelze načíst.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line je očekáváno „msgstr“, ale chybí.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line je očekáváno „msgid_plural“, ale chybí.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje syntaktickou chybu na řádku %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgid“.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgstr[]“.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgstr“.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: neočekávaný řetězec na řádku %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
cs: Soubor s překladem %filename neočekávaně skončil na řádku %line.

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Translation updates
cs: Aktualizace překladu

en: Update translations
cs: Aktualizace překladů

en: The language selected for import is not supported.
cs: Jazyk zvolený pro import není podporován.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
cs: Soubor s překladem %filename má zřejmě poškozenou hlavičku.

en: Error importing interface translations
cs: Chyba při importu uživatelského rozhraní.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
cs: Načten soubor %file do %locale. Nových řetězců: %number, aktualizovaných: %update a odstraněných: %delete.

en: Last checked: never
cs: Poslední kontrola: nikdy

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgctxt“.

en: Check for updates of disabled modules and themes
cs: Kontrolovat aktualizace vypnutých modulů a témat

en: No strings available.
cs: Nejsou k dispozici žádné řetězce.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
cs: @count nepovolený HTML řetězeců in %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
cs: Adresář %directory neexistuje nebo nemá právo zápisu

en: Translation update status
cs: Stav aktualizace překladu

en: There are available updates
cs: Jsou dostupné aktualizace

en: All your translations are up to date
cs: Všechny překlady jsou aktuální

en: No projects or languages to update.
cs: Pro žádné projekty ani jazyky nejsou aktualizace.

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
cs: Zvolte jeden nebo více jazyků, které chcete stáhnout a aktualizovat. Pokud žádný nevyberete, budou aktualizovány všechny.

en: Refresh information
cs: Aktualizovat informace

en: Fetched information about available updates from the server
cs: Získané informace o dostupných aktualizacích ze serveru

en: Update source
cs: Zdroj aktualizace

en: Never (manually)
cs: Nikdy (manuálně)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
cs: Zvolte, jak často si přejete aby probíhalo zjištění aktualizací překladu pro nainstalované moduly a témata.

en: Store downloaded files
cs: Uskladnit stažené soubory

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
cs: Aktualizované překlady přepíší stávající, nové budou přidány

en: Local files and remote server.
cs: Místní soubory a vzdálený server.

en: Local files only.
cs: Pouze místní soubory.

en: Remote server only.
cs: Pouze vzdálený server.

en: Remote update available
cs: Je dostupná vzdálená aktualizace

en: Local update available
cs: Je dostupná místní aktualizace

en: No information
cs: Žádná informace

en: Updating translation.
cs: Aktualizace překladu.

en: Downloading and importing files.
cs: Stahování a importování souborů.

en: Error importing translations.
cs: Chyba při importu překladů.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
cs: %download_link úspěšně stažen do %tmpfile

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
cs: Chyba při vytváření dočasného souboru v %tmpdir. Vzdálený soubor:  %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
cs: Seznam naposledy importovaných překladů a dostupných aktualizací pro každý zapnutý projekt a jazyk.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
cs: Pokud jsou dostupné aktualizace, můžete kliknout na Aktualizovat pro stažení a importování aktualizace nyní, nebo můžete upravit nastavení pro automatickou aktualizaci na stránce <a href="@update-settings">Nastavení aktualizací</a>

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
cs: Toto je nastavení pro systém aktualizací překladu. Pokud si přejete aktualizovat překlady, přejděte na <a href="@update-admin">stránku administrace aktualizace překladů</a>.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
cs: Nejsou dostupné žádné informace o možných nových a aktualizovaných překladech pro aktuálně nainstalované moduly a témata vzhledu. Pro kontrolu aktualizací je potřeba <a href="@run_cron">spustit cron</a>, nebo je <a href="@check_manually">zkontrolovat manuálně</a>. Poznámka: Kontrola dostupných aktualizací může trvat dlouho.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
cs: Automaticky zkontrolované @checked překlady, aktualizovány @updated.

en: Automatic update configuration
cs: Nastavení automatických aktualizací

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
cs: Jsou k dispozici nové aktualizace překladu pro aktuálně nainstalované moduly a témata vzhledu. Pro kontrolu aktualizací a případnou aktualizaci navštivte  <a href="@check_manually">stránku aktualizací překladů</a>.

en: Error opening socket @socket
cs: Došlo k chybě při otevírání soketu @socket

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
cs: Získání informací o dostupných aktualizacích překladu nebylo úspěšné.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
cs: Lokální uložení selhalo kvůli nepovolenému HTML obsahu.

en: Translation saved locally.
cs: Překlady byly lokálně uloženy.

en: Translation successfuly removed locally.
cs: Lokální překlady byly úspěšně odstraněny.

en: Unknown error while saving translation locally.
cs: Nastala neznámá chyba při lokálním uložení překladu.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
cs: Můžete sdílet vaši práci pomocí !l10n_server, pokud nastavíte váš API klíč: !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
cs: Neuloženo, jelikož chybí zdrojový řetězec.

en: Not saved due to missing form values.
cs: Uložení nebylo dokončeno kvůli chybějícím hodnotám ve formuláři.

en: Not saved due to insufficient permissions.
cs: Nedošlo k uložení kvůli nedostatečným oprávněním.

en: Added l10n_status field to locales_target.
cs: Přidáno pole l10n_status do locales_target.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
cs: Vyřešen možný konflikt v poli l10n_status v locales_target.

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
cs: Poskytuje automatické stahování a instalace aktualizací překladu.

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
cs: Tato funkce je náročnější na výkon, proto není její použití doporučeno.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
cs: Upravené překlady budou ponechány, pouze výchozí (již importované) budou přepsány a nové překlady přidány

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
cs: Všechny existující překlady se zachovají, pouze nové překlady se doplní.

en: (translation source: !server)
cs: (zdroj překladu: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
cs: @language: <em>Nejsou nainstalovány žádné překlady</em>

en: Recommended version: @version (!date)
cs: Doporučená verze: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
cs: Neinstalovaný překlad k dispozici

en: No available translations found
cs: Nebyly nalezeny žádné dostupné překlady

en: Importing: %name.
cs: Import: %name.

en: Imported: %name.
cs: Importován: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
cs: Počet přidaných řetězců pro jazyk %language: !add, aktualizovaných: !update, smazaných: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
cs[0]: Projekt byl aktualizován: @projects.
cs[1]: @count projekty byly aktualizovány: @projects.
cs[2]: @count projektů bylo aktualizováno: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
cs[0]: Jeden řetězec byl přeskočen, protože obsahoval nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.
cs[1]: @count řetězce byly přeskočeny, protože obsahovaly nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.
cs[2]: @count řetězců bylo přeskočeno, protože obsahovaly nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
cs[0]: Překlady projektu nebyly importovány: @projects.
cs[1]: Překlady @count projektů nebyly importovány: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
cs: Během stahování se objevila chyba: %error.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
cs: Není možné uložit %download_link do souboru %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
cs: Zjištěn nepovolený HTML kód. Nenaimportované řetězce: %string

en: Translation for @language
cs: Překlad pro jazyk @language

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
cs[0]: Zkontrolovány dostupné aktualizace překladu rozhraní pro jeden projekt..
cs[1]: Zkontrolovány dostupné aktualizace překladů rozhraní pro následující počet projektů: @count.

en: Translations directory
cs: Adresář s překlady

en: Checked translation for %project.
cs: Zkontrolovány překlady pro %project.

en: Importing translation for %project.
cs: Importuji překlad pro %project.

en: All translations up to date.
cs: Všechny překlady jsou aktuální.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
cs: Soubor nebyl nalezen na %remote_path ani na %local_path

en: File not found at %local_path
cs: Soubor nenalezen v %local_path

en: Missing translations for:
cs: Chybějící překlady pro:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
cs[0]: Chybějící překlady pro jeden projekt
cs[1]: Chybějící překlady pro následující počet projektů: @count

en: Updates available
cs: Dostupné aktualizace

en: Missing translations
cs: Chybějící překlady

en: Translation source
cs: Zdroj překladu

en: Drupal translation server and local files
cs: Překladový server Drupalu a lokální soubory

en: Local files only
cs: Pouze lokální soubory

en: Don't overwrite existing translations.
cs: Nepřepisovat existující překlady.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
cs: Přepsat pouze importované překlady, vlastní překlady zachovat.

en: Overwrite existing translations.
cs: Přepsat stávající překlady.
