Localization update (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (112 entries)

en: Status
et: Olek

en: Language
et: Keel

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Download
et: Allalaadimine

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Update
et: Uuenda

en: Modules
et: Moodulid

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Source string
et: Lähtesõne

en: Languages
et: Keeled

en: warning
et: hoiatus

en: Themes
et: Teemad

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: file system
et: failisüsteem

en: ok
et: olgu

en: Check for updates
et: Uuenduste kontrollimine

en: No update data available
et: Uuenduste andmeid pole saadaval

en: Can not determine status
et: Oleku kindlaksmääramine ebaõnnestus

en: Update mode
et: Uuendusrežiim

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
et: Tõlke importimine nurjus, kuna faili %filename pole võimalik lugeda.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr" ei leitud realt %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
et: Tõlkefail %filename on vigane: oodati "msgid_plural", kuid ei leitud realt %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab süntaksiviga real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefaili %filename sisaldab viga: string "msgid" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr[]" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: real %line on ootamatu sõne.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
et: Tõlkefail %filename lõppes ootamatult real %line.

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: locale
et: regiooniseaded

en: Translation updates
et: Tõlgete uuendused

en: Update translations
et: Uuenda tõlkeid

en: The language selected for import is not supported.
et: Imporditava keele tugi puudub.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
et: Tõlkefaili %filename päis puudub või on vigane.

en: Error importing interface translations
et: Kasutajaliidese tõlgete importimisel tekkis viga

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
et: %file imporditi keelde %locale: lisati %number uut stringi, %update uuendati ja %delete eemaldati.

en: Last checked: never
et: Viimati kontrollitud: mitte kunagi

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgctxt" ei peaks olema real %line.

en: No info
et: Infot pole

en: Check for updates of disabled modules and themes
et: Kontrollitakse ka väljalülitatud moodulite ning kujunduste uuendusi

en: Translation files
et: Tõlkefailid

en: No strings available.
et: Ühtegi sõnet pole saadaval.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
et: @count lubamatut HTML sõnet failis %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
et: Kataloogi %directory pole olemas või ei ole võimalik sinna kirjutada.

en: Translation update status
et: Tõlke uuenduste olek

en: All your translations are up to date
et: Ükski tõlge ei vaja uuendamist

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
et: Vali vähemalt üks keel, mida tahad uuendada. Kui ühtegi pole märgitud, uuendatakse kõiki.

en: Refresh information
et: Värskenda andmeid

en: Fetched information about available updates from the server
et: Hangiti andmed serverist saadaolevate uuenduste kohta

en: Update source
et: Uuenduste allikas

en: Never (manually)
et: Mitte kunagi (käsitsi)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
et: Määra moodulite ja kujunduste tõlgete uuenduste kontrollimise sagedus.

en: Store downloaded files
et: Säilita allalaaditud faile

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
et: Olemasolevad tõlked asendatakse, uued tõlked lisatakse

en: Local files and remote server.
et: Sellest serverist ja tõlgete serverist.

en: Local files only.
et: Ainult sellest serverist.

en: Remote server only.
et: Ainult tõlgete serverist.

en: No information
et: Andmed puuduvad

en: Updating translation.
et: Tõlgete uuendamine.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
et: Viimati imporditud tõlgete ja saadaolevate uuenduste loend kõigile sisse lülitatud moodulitele ja keeltele.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
et: Kui saadaval on uuendusi, võid klõpsata tõlgete uuendamise nupul, et need alla laaditaks ja kohe imporditaks. <a href="@update-settings">Uuenduse sätete lehelt</a> võid seadistada ka automaatse tõlgete uuendamise.

en: Automatic update configuration
et: Automaatse uuendamise seaded

en: Error opening socket @socket
et: Viga pesa @socket avamisel

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Translation saved locally.
et: Tõlge salvestati siia serverisse.

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
et: Võimaldab tõlgete automaatse allalaadimise ja uuendamise.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
et: Koha peal muudetud tõlked säilitatakse, ainult imporditud tõlkeid muudetakse, uued tõlked lisatakse.

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
et: Kõik olemasolevad tõlked säilitatakse, uued tõlked lisatakse.

en: @language: <em>No installed translation</em>
et: @language: <em>tõlge pole paigaldatud</em>

en: Recommended version: @version (!date)
et: Soovituslik versioon: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
et: Eemaldatud tõlge on saadaval

en: No available translations found
et: Ühtegi tõlget pole saadaval

en: Translation for @language
et: Tõlge @language jaoks

en: In Context
et: Kontekstis

en: An error occurred trying to check available interface translation updates.
et: Tekkis viga saadaolevate kasutajaliidese tõlgete uuenduste kontrollimisel.

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
et[0]: Kontrolliti ühe projekti kasutajaliidese tõlgete uuendusi.
et[1]: Kontrolliti @count projekti kasutajaliidese tõlgete uuendusi.

en: Translations directory
et: Tõlgete kataloog

en: Checked translation for %project.
et: %project tõlked kontrollitud.

en: Nothing to check.
et: Pole midagi kontrollida.

en: Downloaded translation for %project.
et: %project tõlge on alla laetud.

en: Importing translation for %project.
et: Impordin %project tõlget.

en: Imported translation for %project.
et: %project tõlge on imporditud.

en: Unable to download translation file @uri.
et: Tõlkefaili @uri ei ole võimalik alla laadida.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
et[0]: Ühte tõlke faili ei saanud kontrollida. Vaata logist detaile.
et[1]: @count tõlke faili ei saanud kontrollida. Vaata logist detaile.

en: All translations up to date.
et: Kõik tõlked on ajakohased.

en: No translation status available. <a href="@check">Check manually</a>.
et: Tõlke staatus pole kättesaadav. <a href="@check">Kontrolli käsitsi</a>.

en: Select a language to update.
et: Vali uuendamiseks keel.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
et: Faili ei leitud asukohtadest %remote_path ega %local_path

en: File not found at %local_path
et: Faili ei leitud asukohast %local_path

en: Translation file location could not be determined.
et: Tõlkefaili asukohta ei suudetud tuvastada.

en: Missing translations for:
et: Tõlked on puudu:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
et[0]: Ühel projektil puuduvad tõlked
et[1]: @count projektil puuduvad tõlked

en: Updates available
et: Uuendused on saadaval

en: Missing translations
et: Puuduolevad tõlked

en: Translation source
et: Tõlke allikas

en: Drupal translation server and local files
et: Drupali tõlkeserver ja kohalikud failid

en: Local files only
et: Ainult kohalikud failid

en: Don't overwrite existing translations.
et: Ära olemasolevaid tõlkeid üle kirjuta.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
et: Kirjuta üle ainult imporditud tõlked, kohandatud tõlkeid ära muuda.

en: Overwrite existing translations.
et: Kirjuta olemasolevad tõlked üle.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
et: Kuidas käituda olemasolevate tõlgetega autmaatse kasutajaliidese tõlgete uuenduse käigus.

en: Updates for: @modules
et: Uuendused saadaval: @modules

en: Not fully protected
et: Pole täielikult kaitstud
