Localization update (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Project
eu: Proiektua

en: Download
eu: Deskargatu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Update
eu: Eguneratu

en: Modules
eu: Moduluak

en: Available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri

en: Check manually
eu: Egiaztatu manualki

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Source string
eu: Jatorrizko katea

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: warning
eu: abisua

en: Themes
eu: Temak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: file system
eu: fitxategi sistema

en: Check for updates
eu: Eguneraketak bilatu

en: No update data available
eu: Ez dago eguneraketa daturik eskuragarri

en: Update mode
eu: Eguneraketen modua

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
eu: Itzulpenaren inportazioak huts egin du %filename fitxategia ezin izan delako irakurri.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
eu: %filename itzulpen fitxategiak errore bat dauka: "msgstr" espero zen, baina ezin izan da aurkitu %line lerroan.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
eu: %filename itzulpen fitxategiak errore bat dauka: "msgid_plural" espero zen, biana ezin izan da aurkitu %line lerroan.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
eu: %filename itzulpen fitxategiak akats sintaktiko bat dauka %line lerroan.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
eu: %filename itzulpen fitxategiak errore bat dauka: "msgid" ez da %line lerroan espero.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
eu: %filename itzulpen fitxategiak errore bat dauka: "msgstr[]" ez da %line lerroan espero.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
eu: %filename itzulpen fitxategiak errore bat dauka: "msgstr" ez da %line lerroan espero.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
eu: %filename itzulpen fitxategiak errore bat dauka: Espero ez den kate bat dago %line lerroan.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
eu: %filename itzulpen fitxategia espero ez zen modu batean amaitu da %line lerroan.

en: Not enabled
eu: Ezgaitua

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: locale
eu: erregionalizazioa

en: Translation updates
eu: Itzulpenen eguneraketak

en: Update translations
eu: Eguneratu itzulpenak

en: The language selected for import is not supported.
eu: Inportatzeko aukeratutako hizkuntza ezin da erabili.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
eu: %filename itzulpen fitxategiak goiburukoa faltan edo gaizki osatua duela dirudi.

en: Error importing interface translations
eu: Errorea interfazearen itzulpenak inportatzean

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
eu: %file inportatua izan da %locale-ra: %number kate berri gehitu, %update eguneratu eta %delete ezabatu dira.

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak

en: No info
eu: Informazio gabe

en: Check for updates of disabled modules and themes
eu: Egiaztatu ezgaitutako modulu eta gaien eguneraketak

en: No strings available.
eu: Ez dago katerik eskuragarri.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
eu: %directory direktoria ez da existitzen edo ezin da bertan idatzi.

en: Translation update status
eu: Itzulpenen eguneraketaren egoera

en: There are available updates
eu: Eguneraketak eskuragarri daude

en: All your translations are up to date
eu: Zure itzulpen guztiak eguneratuta daude

en: No projects or languages to update.
eu: Ez dago hizkuntza edo proiekturik eguneratzeko.

en: Refresh information
eu: Informazioa eguneratu

en: Fetched information about available updates from the server
eu: Zerbitzarian eskuragarri dauden eguneraketen gaineko informazioa eskuratua izan da

en: Update source
eu: Eguneraketen jatorria

en: Never (manually)
eu: Inoiz (eskuz)

en: Store downloaded files
eu: Deskargatutako fitxategiak gorde

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
eu: Eguneraketek existitzen diren itzulpenak ordezkatuko dituzte. Berriak gehituko dira

en: Local files only.
eu: Bertako fitxategia soilik.

en: Updating translation.
eu: Itzulpenak eguneratzen.

en: Downloading and importing files.
eu: Fitxategiak deskargatzen eta inportatzen.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
eu: Zerrenda honetan inportatutako azken itzulpenak eta gaituta dauden proiektu eta hizkuntza ezbedinentzat eskuragarrri dauden eguneraketak agertzen dira.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
eu: Eguneraketak eskuragarri daudenean Eguneratu itzulpenak botoian klik egin dezakegu itzulpenak deskargatu eta inportatzeko. Eguneraketak automatikoki egin daitezen <a href="@update-settings">Itzulpenen eguneraketak</a> orriaren ezarpenak egoki konfiguratu beharko dituzu.

en: Automatic update configuration
eu: Eguneraketa automatikoaren konfigurazioa

en: Error opening socket @socket
eu: Errorea @socket socketa irekitzean.

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
eu: Itzulpenentzako deskarga automatikoak eta eguneraketak ahalbidetzen ditu.

en: @language: <em>No installed translation</em>
eu: @language: <em>Instalatu gabeko itzulpena</em>

en: Recommended version: @version (!date)
eu: Gomendatutako bertsioa: @version (!date)

en: No available translations found
eu: Ez dago eguneraketa eskuragarririk aurkitu

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
eu[0]: Proiektu batentzako interfaze itzulpen eguneraketak egiaztatuak izan dira.
eu[1]: @count proiekturen interfaze itzulpenen eguneraketak egiaztatuak izan dira.

en: File not found: @uri.
eu: Fitxategia ez da aurkitu: @uri.

en: Translations directory
eu: Itzulpenen direktoria

en: All translations up to date.
eu: Itzulpen guztiak eguneratuak daude.

en: Select a language to update.
eu: Aukeratu hizkuntza eguneratzeko.

en: No translatable language defined. <a href="/admin/config/regional/language">Add a language</a>.
eu: Ez da itzulgarri den hizkuntzarik definitu.<a href="/admin/config/regional/language">Hizkuntza gehitu</a>.
