Localization update (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (91 entries)

en: Status
he: מצב

en: Language
he: שפה

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Download
he: הורדה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Update
he: עדכון

en: Modules
he: רכיבים

en: Available updates
he: עדכונים זמינים

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Source string
he: מחרוזת מקור

en: Languages
he: שפות

en: warning
he: אזהרות

en: Themes
he: עיצובים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: file system
he: מערכת קבצים

en: ok
he: בסדר

en: Check for updates
he: בדיקה לעדכונים

en: No update data available
he: אין נתוני עדכון זמינים

en: Can not determine status
he: לא ניתן לקבוע את הסטטוס

en: Update mode
he: תצורת העדכון

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
he: יבוא תרגום נכשל: הקובץ %filename לא קריא.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgstr" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid_plural" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: שגיאת תחביר בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr[]" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: הקובץ מסתיים באופן לא צפוי בשורה %line.

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: locale
he: מיקום

en: Translation updates
he: עדכוני תרגום

en: Update translations
he: עדכון התרגומים

en: The language selected for import is not supported.
he: השפות שנבחרו ליבוא אינן נתמכות.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
he: קובץ תרגום %filename לא תקין: כותרת חסרה.

en: Error importing interface translations
he: שגיאה ביבוא התרגומים

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
he: %file יובא לתוך %locale: נוספו %number מחרוזות חדשות, עודכנו %update והוסרו %delete.

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: מעולם לא

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
he: קובץ התרגום %filename מכיל תקלה: "msgctxt" אינו צפוי בשורה %line.

en: No info
he: אין מידע

en: No strings available.
he: אין מחרוזות זמינות.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
he: ישנן @count מחרוזות HTML אסורות ב-%file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: Translation update status
he: מצב עידכון התרגומים

en: All your translations are up to date
he: כל התרגומים מעודכנים

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
he: יש לבחור אחת או יותר שפות לעדכון. במידה ואף שפה לא תבחר, יורדו עדכונים ויתבצע עדכון עבור כל השפות.

en: Refresh information
he: רענון המידע

en: Never (manually)
he: לעולם לא (ידנית)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
he: מחרוזות מעודכנות מחליפות תרגומים קיימים ומחרוזות חדשות מתווספות

en: Remote update available
he: קיים עדכון בשרת

en: Local update available
he: קיים עדכון מקומי

en: No information
he: אין מידע

en: Updating translation.
he: מתבצע עדכון לתרגומים.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
he: רשימת התרגומים האחרונים שיובאו והעדכונים לכל שפה ופרוייקט.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
he: אם ישנם עדכונים זמינים אתה יכול ללחוץ על עדכון עבור אותם הורדות שיובאו עכשיו או שאתה יכול לערוך את התצורה בשבילם להיות מעודכנים באופן אוטומטי ב <a href="@update-settings">דף הגדרות עידכונים</a>

en: Automatic update configuration
he: הגדרת עדכונים אוטומטיים

en: Error opening socket @socket
he: שגיאה בפתיחת שקע @socket

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Translation saved locally.
he: התרגום נשמר מקומית.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
he: תרגומים שבוצעה בהם עריכה ישמרו, יוחלפו רק אלה שיובאו בעבר, תרגומים חדשים יתווספו.

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
he: כל התרגומים הקיימים נשמרים, מתווספים רק רק תרגומים חדשים.

en: No available translations found
he: לא נמצאו תרגומים זמינים

en: Translation for @language
he: תרגומים עבור @language

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
he[0]: נבדקו עדכוני תרגום זמינים עבור פרוייקט אחד.
he[1]: נבדקו עדכוני תרגום זמינים עבור @count פרוייקטים.

en: Translations directory
he: ספריית תרגומים

en: Checked translation for %project.
he: נבדקים תרגומים עבור %project.

en: Nothing to check.
he: אין מה לבדוק.

en: Downloaded translation for %project.
he: הסתיימה הורדת התרגום עבור %project.

en: Importing translation for %project.
he: מיובאים תרגומים עבור %project

en: Imported translation for %project.
he: יובא תרגום עבור %project.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
he[0]: לא ניתן לבדוק קובץ תרגום אחד. ראו בפרטים ברשומות היומן.
he[1]: לא ניתן לבדוק  @count קבצי תרגום. ראו בפרטים ברשומות היומן.

en: All translations up to date.
he: כל התרגומים מעודכנים.

en: Missing translations for:
he: חסרים תרגומים עבור:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
he[0]: חסרים תרגומים עבור אחד הפרוייקטים
he[1]: חסרים תרגומים עבור @count פרוייקטים

en: Missing translations
he: תרגומים חסרים

en: Translation source
he: מקור התרגום

en: Drupal translation server and local files
he: שרת התרגומים של דרופל וקבצים מקומיים

en: Local files only
he: קבצים מקומיים בלבד

en: The source of translation files for automatic interface translation.
he: מקור של קבצי התרגום עבור תרגום אוטמטי של הממשק.

en: Don't overwrite existing translations.
he: לא לדרוס תרגומים קיימים.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
he: לדרוס רק תרגומים מיובאים. יישמרו תרגומים שהותאמו לאתר.

en: Overwrite existing translations.
he: לדרוס תרגומים קיימים.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
he: איך לנהוג בתרגומים קיימים בעת עדכון אוטומטי של תרגומי הממשק.
