Localization update (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Status
is: Staða

en: Language
is: Tungumál

en: Download
is: Hala niður

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Update
is: Uppfæra

en: Modules
is: Einingar

en: Available updates
is: Uppfærslur í boði

en: Check manually
is: Athuga handvirkt

en: Up to date
is: Uppfært

en: Update available
is: Uppfærsla fáanleg

en: Languages
is: Tungumál

en: warning
is: viðvörun

en: file system
is: skráarkerfi

en: ok
is: Í lagi

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
is: Ekki var hægt að flytja inn þýðinguna vegna þess að ekki var hægt að lesa skrána %filename .

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
is: þýðingar skráin %filename inniheldur villu: Búist var við "msgstr" en fannst ekki í línu %line.

en: Not enabled
is: Ekki virkjað

en: The language selected for import is not supported.
is: Tungumálið sem valið var til innflutnings er ekki stutt.

en: Translations directory
is: Þýðingamappa

en: Importing translation for %project.
is: Flyt inn þýðingar fyrir %project.

en: Imported translation for %project.
is: Flutti inn þýðingar fyrir %project.
