Localization update (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Language
lv: Valoda

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Source string
lv: Avota teksts

en: Languages
lv: Valodas

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Themes
lv: Tēmas

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: file system
lv: datņu sistēma

en: ok
lv: labi

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: Can not determine status
lv: Nevar noteikt statusu

en: Update mode
lv: Atjaunināšanas režīms

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lv: Tulkojuma ielāde nav veiksmīga, jo nevar nolasīt failu %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid_plural" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā .

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur sintakses kļūdu %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid" nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr[]"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: negaidīta simbolu virkne %line. rindā.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename negaidīti beidzies %line. rindā.

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: locale
lv: lokāle

en: Update translations
lv: Atjaunināt tulkojumus

en: The language selected for import is not supported.
lv: Valoda, kura izvēlēta ielādei, netiek atbalstīta.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lv: Izskatās, ka sākuminformācija (header) tulkojuma failam %filename vai nu trūkst vai ir sabojāta.

en: Error importing interface translations
lv: Kļūda importējot saskarnes tulkojumus

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lv: Importēts %file iekš %locale: %number virknes pievienotas, %update atjaunotas un %delete dzēstas.

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgctxt" nav gaidīts %line. rindā.

en: Check for updates of disabled modules and themes
lv: Pārbaudīt atjauninājumu pieejamību izslēgtajiem moduļiem un tēmām.

en: No strings available.
lv: Nav pieejama neviena simbolu virkne.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lv: @count neatļauta(s) HTML virkne(s) failā %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.

en: Translation update status
lv: Tulkojumu atjaunināšanas statuss

en: There are available updates
lv: Ir pieejami jauni atjauninājumi

en: All your translations are up to date
lv: Visi jaunākie tulkojumi

en: Never (manually)
lv: Nekad (manuāli)

en: No information
lv: Nav informācijas

en: Automatic update configuration
lv: Automātisko atjauninājumu konfigurācija

en: Error opening socket @socket
lv: Kļūda atverot kontaktligzdu @socket

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
lv: Visi esošie tulkojumi tiek paturēti, pievienoti tiek tikai jauni tulkojumi.

en: Translation for @language
lv: @language tulkojums

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
lv[0]: Pārbaudīti pieejamie saskarnes tulkojumu atjauninājumi vienam projektam.
lv[1]: Pārbaudīti pieejamie saskarnes tulkojumu atjauninājumi @count projektiem.

en: All translations up to date.
lv: Visi tulkojumi ir atjaunināti.

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
lv[0]: @count projektam trūkst tulkojumu
lv[1]: @count projektiem trūkst tulkojumu
lv[2]: @count projektiem trūkst tulkojumu

en: Drupal translation server and local files
lv: Drupal tulkošanas serveris un lokālie faili

en: Local files only
lv: Tikai lokālie faili
