Localization update (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Language
mn: Хэл

en: Download
mn: Татах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Available updates
mn: Боломжит шинэчлэлтүүд

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: warning
mn: сануулга

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: file system
mn: файл систем

en: Check for updates
mn: Шинэчлэлтийг шалга

en: locale
mn: локал

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
mn: %locale рүү импортлогдсон %file: %number шинэ нийцийг нэмэгдсэн, %update нь шинэчлэгдсэн ба  %delete нь устгагдсан.
