Localization update (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (153 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Projects
nl: Projecten

en: Download
nl: Downloaden

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Update
nl: Bijwerken

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Source string
nl: Brontekst

en: Languages
nl: Talen

en: warning
nl: waarschuwing

en: Themes
nl: Thema's

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: Can not determine status
nl: Kan status niet bepalen

en: Update mode
nl: Bijwerkmodus

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
nl: Het was niet mogelijk om de vertaling te importeren omdat het bestand %filename onleesbaar is.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr" werd verwacht maar niet gevonden op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgid_plural" werd verwacht maar niet gevonden op regel %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een syntaxfout op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgid" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr[]" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: er staat een onverwachte tekenreeks op regel %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename stopte onverwachts op regel %line.

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: locale
nl: lokalisatie

en: Translation updates
nl: Vertalingupdates

en: Update translations
nl: Vertalingen bijwerken

en: The language selected for import is not supported.
nl: De geselecteerde taal wordt niet ondersteund.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
nl: Het vertalingsbestand %filename heeft geen of een foutieve kop.

en: Error importing interface translations
nl: Fout bij het importeren van de interface-vertalingen

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
nl: %file is geïmporteerd in %locale: %number nieuwe woordreeksen toegevoegd, %update bijgewerkt en %delete verwijderd.

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Disabled themes
nl: Uitgeschakelde thema's

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: 'msgctxt'  werd niet verwacht maar wel gevonden op regel %line.

en: No info
nl: Geen informatie

en: Check for updates of disabled modules and themes
nl: Op updates van niet-ingeschakelde modules en thema's controleren

en: Translation files
nl: Taalbestanden

en: No strings available.
nl: Geen tekenreeksen beschikbaar.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
nl: @count verboden HTML-tekenreeksen in %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
nl: De map %directory bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Translation update status
nl: Status van de vertalingsupdates

en: There are available updates
nl: Er zijn updates beschikbaar

en: All your translations are up to date
nl: Al uw vertalingen zijn bijgewerkt.

en: No projects or languages to update.
nl: Geen projecten of talen die bijgewerkt moeten worden.

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
nl: Een of meerdere talen selecteren om te downloaden en bij te werken. Als u geen taal selecteert, worden ze allemaal bijgewerkt.

en: Refresh information
nl: Informatie vernieuwen

en: Fetched information about available updates from the server
nl: Informatie over beschikbare updates opgehaald van de server

en: Update source
nl: Bron voor bijwerken

en: Never (manually)
nl: Nooit (handmatig)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
nl: Instellen hoe vaak u automatisch wilt controleren op bijgewerkte vertalingen voor modules en thema's.

en: Store downloaded files
nl: Gedownloade bestanden bewaren

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
nl: Vertalingsupdates vervangen reeds bestaande vertalingen en nieuwe vertalingen worden toegevoegd

en: Local files and remote server.
nl: Lokale bestanden en bestanden op de server.

en: Local files only.
nl: Enkel lokale bestanden.

en: Remote server only.
nl: Enkel op de server.

en: Remote update available
nl: Externe update beschikbaar

en: Local update available
nl: Lokale update beschikbaar

en: No information
nl: Geen informatie

en: Updating translation.
nl: Vertaling bijwerken.

en: Downloading and importing files.
nl: Bezig met downloaden en importeren van bestanden.

en: Error importing translations.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van vertalingen.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
nl: Downloaden van %download_link naar %tmpfile is gelukt

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
nl: Er is een fout opgetreden bij het creëeren van het tijdelijke downloadbestand in %tmpdir. Het downloadbestand is %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
nl: Overzicht van de laatst geïmporteerde vertalingen en beschikbare updates voor elk ingeschakeld project en elke ingeschakelde taal.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
nl: Als er updates beschikbaar zijn, kunt u op "Vertalingen bijwerken" klikken om deze nu te downloaden en te importeren of u kunt de instellingen aanpassen om ze automatisch te installeren op de <a href="@update-settings">pagina Vertalingupdates</a>

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
nl: Automatisch @checked vertalingen gecontroleerd, @updated bijgewerkt.

en: Automatic update configuration
nl: Instellingen voor automatische update

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
nl: Er zijn nieuwe of bijgewerkte vertalingen beschikbaar voor de geïnstalleerde modules en thema's. U kan deze vertalingen installeren op de <a href="@check_manually">vertalingsupdatepagina</a>.

en: Error opening socket @socket
nl: Fout bij het openen van socket @socket

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
nl: Het ophalen van informatie over beschikbare updates van de server is mislukt.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
nl: Niet lokaal opgeslagen vanwege ongeldige HTML-inhoud.

en: Translation saved locally.
nl: Vertaling lokaal opgeslagen.

en: Translation successfuly removed locally.
nl: Vertaling succesvol lokaal verwijderd.

en: Unknown error while saving translation locally.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens het lokaal opslaan van de vertaling.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
nl: U kunt uw werk delen met !l10n_server als u de API-sleutel instelt bij !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
nl: Niet bijgewerkt vanwege missende brontekst.

en: Not saved due to missing form values.
nl: Niet opgeslagen vanwege ontbrekende formulierwaarden.

en: Not saved due to insufficient permissions.
nl: Niet opgeslagen vanwege onvoldoende toegangsrechten.

en: Added l10n_status field to locales_target.
nl: l10n_status-veld toegevoegd aan locales_target.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
nl: Mogelijk conflict met l10n_status-veld in locales_target opgelost.

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
nl: Biedt automatisch beheer en downloads van vertalingen.

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
nl: Door dit toe te passen worden de prestaties van de server verminderd. Dit is dus niet aanbevolen.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
nl: Aangepaste vertalingen worden bewaard, alleen eerder geïmporteerde vertalingen worden overschreven en nieuwe vertalingen worden toegevoegd

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
nl: Alle bestaande vertalingen worden bewaard, alleen nieuwe vertalingen worden toegevoegd.

en: (translation source: !server)
nl: (bron van vertalingen: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
nl: @language: <em>Geen vertaling beschikbaar</em>

en: Recommended version: @version (!date)
nl: Aanbevolen versie: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
nl: Niet-geïnstalleerde vertaling beschikbaar

en: No available translations found
nl: Er werden geen beschikbare vertalingen gevonden

en: Importing: %name.
nl: Bezig met importeren: %name.

en: Imported: %name.
nl: Geïmporteerd: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
nl: %language tekenreeksen toegevoegd: !add, bijgewerkt: !update, verwijderd: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
nl[0]: Een project bijgewerkt: @projects.
nl[1]: @count projecten bijgewerkt: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
nl[0]: Een tekenreeks is overgeslagen omdat deze niet-toegestane HTML bevat. Zie !log_messages voor details.
nl[1]: @count tekenreeksen zijn overgeslagen omdat deze niet-toegestane HTML bevatten. Zie !log_messages voor details.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
nl[0]: Vertalingen van één project werden niet geïmporteerd: @projects.
nl[1]: Vertalingen van @count projecten werden niet geïmporteerd: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden: %error

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden: HTTP-status-code: %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
nl: Kan het %download_link bestand niet opslaan als %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
nl: Niet-toegestane HTML gevonden. Niet-geïmporteerde tekenreeks: %string

en: Translation for @language
nl: Vertaling voor @language

en: An error occurred trying to check available interface translation updates.
nl: Er is een fout opgetreden bij het controleren op updates voor de interfacevertaling.

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
nl[0]: Eén project gecontroleerd op bijgewerkte interfacevertalingen.
nl[1]: @count projecten gecontroleerd op bijgewerkte interfacevertalingen.

en: File not found: @uri.
nl: Bestand niet gevonden: @uri.

en: Translations directory
nl: Map voor vertalingen

en: Checked translation for %project.
nl: De vertalingen voor %project zijn gecontroleerd.

en: Nothing to check.
nl: Niets om te controleren.

en: Downloaded translation for %project.
nl: Vertaling voor %project gedownload.

en: Importing translation for %project.
nl: Vertalingen voor %project aan het importeren.

en: Imported translation for %project.
nl: Vertaling voor %project geïmporteerd.

en: Unable to download translation file @uri.
nl: Kan vertaalbestand @uri niet downloaden.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
nl[0]: Een vertalingsbestand kon niet gecontroleerd worden. Zie het log voor meer informatie.
nl[1]: @count vertalingsbestanden konden niet gecontroleerd worden. Zie het log voor meer informatie.

en: No translatable languages available. <a href="@add_language">Add a language</a> first.
nl: Er zijn geen vertaalbare talen beschikbaar. <a href="@add_language">Voeg eerst een taal toe</a>.

en: All translations up to date.
nl: Alle vertalingen zijn up-to-date.

en: No translation status available. <a href="@check">Check manually</a>.
nl: Vertaalstatus niet beschikbaar. <a href="@check">Handmatig controleren</a>.

en: Select a language to update.
nl: Selecteer een taal om bij te werken.

en: No translation files are provided for development releases.
nl: Vertalingsbestanden zijn niet beschikbaar voor ontwikkelversies.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
nl: Bestand niet gevonden op zowel %remote_path als %local_path

en: File not found at %local_path
nl: Bestand niet gevonden op %local_path

en: Translation file location could not be determined.
nl: Lokatie van het vertaalbestand kon niet worden vastgesteld.

en: no version
nl: geen versie

en: Missing translations for:
nl: Geen vertalingen voor:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
nl[0]: Ontbrekende vertalingen voor één project
nl[1]: Ontbrekende vertalingen voor @count projecten

en: Updates available
nl: Updates beschikbaar

en: Missing translations
nl: Vertalingen niet gevonden

en: Select how frequently you want to check for new interface translations for your currently installed modules and themes. <a href="@url">Check updates now</a>.
nl: Selecteer hoe vaak gecontroleerd zal worden of er nieuwe interfacevertalingen voor de geïnstalleerde modules en thema's zijn. <a href="@url">Updates nu controleren</a>.

en: Translation source
nl: Vertalingsbron

en: Drupal translation server and local files
nl: Drupal-vertaalserver en lokale bestanden

en: Local files only
nl: Alleen lokale bestanden

en: The source of translation files for automatic interface translation.
nl: De bron van vertalingsbestanden voor automatische interface-vertalingen.

en: Import behaviour
nl: Importeergedrag

en: Don't overwrite existing translations.
nl: Bestaande vertalingen niet vervangen.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
nl: Alleen geïmporteerde vertalingen overschrijven, aangepaste vertalingen behouden.

en: Overwrite existing translations.
nl: Bestaande vertalingen overschrijven.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
nl: Hoe om te gaan met bestaande vertalingen bij het automatisch bijwerken van de interfacevertalingen.

en: Updates for: @modules
nl: Updates voor: @modules

en: Not fully protected
nl: Niet volledig beschermd

en: See <a href="@url">@url</a> for information about the recommended .htaccess file which should be added to the %directory directory to help protect against arbitrary code execution.
nl: Zie <a href="@url">@url</a> voor meer informatie over het aanbevolen .htaccess-bestand dat moet worden toegevoegd aan de map %directory om bescherming te bieden tegen het uitvoeren van willekeurige code.

en: Translation files.
nl: Vertalingsbestanden.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations.
nl: Een pad relatief aan de Drupal installatie waar de vertalingsbestanden opgeslagen zullen worden, bijv. sites/all/translations. Opgeslagen vertalingsbestanden kunnen hergebruikt worden door andere installaties.

en: Last checked: !time ago
nl: Voor het laatst gecontroleerd: !time geleden

en: Status of interface translations for each of the enabled languages.
nl: Status van de interfacevertalingen voor elk van de ingeschakelde talen.

en: Disable update
nl: Update uitschakelen

en: Missing translations for: @languages. See the <a href="!updates">Translate interface update</a> page for more information.
nl: Ontbrekende vertalingen voor: @languages. Zie voor meer informatie de pagina <a href="!updates">Beschikbare interfacevertalingen</a>.
