Localization update (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Language
os: Æвзаг

en: Download
os: Рахæсс

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Update
os: Сног кæн

en: Modules
os: Модултæ
