Localization update (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Language
si: භාෂාව

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Languages
si: භාෂා

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම
