Localization update (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Language
sl: Jezik

en: Download
sl: Prenesi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Update
sl: Posodobitev

en: Modules
sl: Moduli

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Languages
sl: Jeziki

en: warning
sl: opozorilo

en: Themes
sl: Teme

en: file system
sl: datotečni sistem

en: Check for updates
sl: Preveri posodobitve

en: No update data available
sl: Podatki o posodobitvah niso na voljo

en: Can not determine status
sl: Ne morem določiti statusa

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
sl: Uvoz prevoda je spodletel, ker datoteke %filename ni bilo mogoče brati.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr" je bil pričakovan v vrstici %line, vendar ni bil najden.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgid_plural" je bil pričakovan v vrstici %line, vendar ni bil najden.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje sintaktično napako v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgid" je bil nepričakovan v vrsitci %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr[]" je bil nepričakovan v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr" je bil nepričakovan v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: nepričakovan niz v vrstici %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename se je nepričakovano končala v vrtici %line.

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno

en: The language selected for import is not supported.
sl: Izbrani jezik za uvoz ni podprt.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
sl: Datoteka s prevodom %filename pretrgana: Ni glave.

en: Error importing interface translations
sl: Napaka pri uvozu prevodov vmesnika

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
sl: Datoteka %file uvožena v %locale: dodano %number novih nizov, %update posodobljenih in %delete odstranjenih.

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme

en: Error opening socket @socket
sl: Napaka pri odpiranju vtičnice @socket
