Localization update (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (169 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Language
uk: Мова

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: Download
uk: Завантаження

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Update
uk: Оновити

en: Modules
uk: Модулі

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Source string
uk: Вихідний рядок

en: Languages
uk: Мови

en: warning
uk: попередження

en: Themes
uk: Теми

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: file system
uk: файлова система

en: ok
uk: гаразд

en: Check for updates
uk: Перевіряти наявність оновлень

en: No update data available
uk: Дані про оновлення відсутні

en: Can not determine status
uk: Неможливо визначити стан

en: Update mode
uk: Режим оновлення

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
uk: Імпорт перекладу не відбувся, оскільки неможливо прочитати файл %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікуване "msgstr" не знайдено у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікується "msgid_plural", але у рядку %line його не знайдено.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить синтаксичну помилку у рядку номер %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: неочікуване "msgid" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr[]" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуваний текст у рядку %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
uk: Файл перекладу %filename неочікувано закінчився на рядку %line.

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: locale
uk: мова

en: Translation updates
uk: Оновлення Перекладів

en: Update translations
uk: Оновити переклади

en: The language selected for import is not supported.
uk: Мова, що була вибрана для імпорту, не підтримується.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
uk: Файл перекладу %filename не має заголовку або його заголовок пошкоджено.

en: Error importing interface translations
uk: Помилка імпорту перекладів інтерфейсу

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
uk: Імпортовано %file в мову %locale: додано нових рядків:%number , оновлено: %update, та видалено: %delete.

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: "msgctxt" не очікується в рядку %line.

en: No info
uk: Немає даних

en: Check for updates of disabled modules and themes
uk: Перевіряти наявність оновлень для вимкнених модулів та тем

en: Translation files
uk: Файли перекладу

en: No strings available.
uk: Рядкі відсутні.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
uk: @count недозволених HTML-рядків у файлі %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
uk: Каталог %directory не існує чи запис у нього неможливий.

en: Translation update status
uk: Стан оновлення перекладів

en: There are available updates
uk: З'явились оновлення

en: All your translations are up to date
uk: Всі ваші переклади актуальні

en: No projects or languages to update.
uk: Відсутні проекти чи мови для оновлення

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
uk: Виберіть одну чи декілька мов для завантаження та оновлення. Якщо Ви нічого не виберете, всі мови будуть оновлені.

en: Refresh information
uk: Оновити інформацію

en: Fetched information about available updates from the server
uk: Інформацію про доступні оновлення з серверу отримано

en: Update source
uk: Джерело оновлення

en: Never (manually)
uk: Ніколи (вручну)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
uk: Оберіть, як часто Ви хочете автоматично перевіряти оновлення перекладів для встановлених модулів і шаблонів.

en: Store downloaded files
uk: Зберігання завантажених файлів

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
uk: Оновлені рядки перекладу замінюють наявні, нові рядки додаються

en: Local files and remote server.
uk: Локальні файли і віддалений сервер.

en: Local files only.
uk: Тільки локальні файли.

en: Remote server only.
uk: Тільки віддалений сервер

en: Remote update available
uk: Віддалене оновлення доступне

en: Local update available
uk: Доступне локальне оновлення

en: No information
uk: Інформація відсутня

en: Updating translation.
uk: Оновлення перекладу.

en: Downloading and importing files.
uk: Завантаження та імпорт файлів

en: Error importing translations.
uk: Помилка імпорту перекладів.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
uk: Успішно завантажено %download_link до %tmpfile

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
uk: Помилка створення тимчасового файлу для завантаження в %tmpdir. Віддалений файл: %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
uk: Список останніх імпортованих перекладів і доступні оновлення для кожного проекту і мови.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
uk: Якщо з’явилися доступні оновлення, можете клацнути "Оновити" для завантаження та імпорту прямо зараз або змінити параметри для їх автоматичного оновлення на сторінці <a href="@update-settings">Налаштування оновлення</a>

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
uk: Це налаштування оновлення перекладу. Щоб оновити переклад зараз, відвідайте адміністративну сторінку <a href="@update-admin">Оновити переклади</a>.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
uk: Відсутня інформація про потенційно нові і оновлені переклади для наразі встановлених модулів та тем. Щоб перевірити оновлення, необхідно здійснити <a href="@run_cron">запуск крону</a> або виконати <a href="@check_manually">ручну перевірку</a>. Зверніть увагу, що перевірка на наявність оновлень може тривати певний час, тож будьте терплячими.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
uk: Автоматично перевірено перекладів: @checked, оновлено: @updated.

en: Automatic update configuration
uk: Автоматичне оновлення конфігурації

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
uk: З'явились нові або оновлені переклади для встановлених модулів та тем. Для перевірки оновлень відвідайте сторінку <a href="@check_manually">Оновлення перекладів</a>.

en: Error opening socket @socket
uk: Помилка відкриття сокету @socket

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
uk: Помилка отримання інформації про доступні оновлення з серверу.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations. If left empty the downloaded translation will not be saved.
uk: Шлях відносно каталогу інсталяції Drupal, де зберігаються переклади, тобто sites/all/translations. Збережені файли перекладів можуть бути повторно використані іншими інсталяціями. Якщо порожнє, завантажений переклад не зберігатиметься.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
uk: Не збережено локально через неприпустимий HTML-вміст.

en: Translation saved locally.
uk: Переклад збережений локально.

en: Translation successfuly removed locally.
uk: Переклад вдало видалений локально.

en: Unknown error while saving translation locally.
uk: Невідома помилка в процесі збереження перекладів локально

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
uk: Можна поділитися своєю роботою з !l10n_server, якщо ввести свій ключ API за посиланням !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
uk: Не збережено через відсутність вихідного текстового рядка.

en: Not saved due to missing form values.
uk: Не збережено через відсутність значень форми.

en: Not saved due to insufficient permissions.
uk: Не збережено через відсутність необхідних повноважень.

en: Added l10n_status field to locales_target.
uk: До locales_target додано поле l10n_status.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
uk: Розв'язано потенційний конфлікт поля l10n_status у locales_target.

en: Localization update
uk: Оновлення локалізації

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
uk: Забезпечує автоматичне завантаження та оновлення для перекладів.

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
uk: Зверніть увагу, що це відбувається за рахунок швидкодії, тому не рекомендовано.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
uk: Відредаговані переклади залишаються, лише раніше імпортовані перезаписуються і нові переклади додаються

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
uk: Всі наявні переклади залишаються, додаються лише нові переклади.

en: (translation source: !server)
uk: (джерело перекладу: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
uk: @language: <em>Нема інстальованих перекладів</em>

en: Recommended version: @version (!date)
uk: Рекомендована версія: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
uk: Доступний видалений переклад

en: No available translations found
uk: Не знайдено доступних перекладів

en: Importing: %name.
uk: Втягування: %name.

en: Imported: %name.
uk: Імпортовано: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
uk: Рядки перекладу для мови %language додані: !add, оновлено: !update, вилучено: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
uk[0]: Один проект оновлено: @projects.
uk[1]: @count проекти оновлено: @projects.
uk[2]: @count проектів оновлено: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
uk[0]: Один рядок перекладу пропущений через недозволений  HTML. Подробиці див. !log_messages.
uk[1]: @count рядки перекладу пропущені через недозволений  HTML. Подробиці див. !log_messages.
uk[2]: @count рядків перекладу пропущено через недозволений  HTML. Подробиці див. !log_messages.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
uk[0]: Переклади одного проекту не були імпортовані: @projects.
uk[1]: Переклади @count проектів не були імпортовані: @projects
uk[2]: Переклади @count проектів не були імпортовані: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
uk: Помилка під час процесу завантаження: %error.

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
uk: Помилка під час процесу завантаження: HTTP код стану %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
uk: Неможливо зберегти %download_link file до %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
uk: Виявлено недозволений HTML. Текстовий рядок не імпортовано: %string

en: Translation for @language
uk: Переклад для мови @language

en: In Context
uk: У контексті

en: An error occurred trying to check available interface translation updates.
uk: Під час перевірки наявності оновлень перекладів інтерфейсу сталася помилка.

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
uk[0]: Перевірено наявність перекладу інтерфейсу для @count проєкту.
uk[1]: Перевірено наявність перекладу інтерфейсу для @count проєктів.
uk[2]: Перевірено наявність перекладу інтерфейсу для @count проєктів.

en: File not found: @uri.
uk: Файл не знайдено: @uri.

en: Error occurred when trying to check @remote: @errormessage.
uk: Помилка під час спроби перевірки @remote: @errormessage.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to check @remote.
uk: Під час перевірки @remote сталася HTTP-помилка @errorcode.

en: Translations directory
uk: Каталог перекладів

en: Checked translation for %project.
uk: Перевірено переклад для проєкту %project.

en: Nothing to check.
uk: Перевірка не потрібна.

en: Downloaded translation for %project.
uk: Завантажено переклад для проєкту %project.

en: Importing translation for %project.
uk: Втягування перекладу для проєкту %project.

en: Imported translation for %project.
uk: Втягнуто переклад для проєкту %project.

en: Unable to download translation file @uri.
uk: Неможливо завантажити файл перекладу @uri.

en: One translation file could not be checked. <a href="@url">See the log</a> for details. | @count translation files could not be checked. <a href="@url">See the log</a> for details.
uk[0]: @count файл перекладу неможливо перевірити. Деталі <a href="@url">дивіться у журналі</a>.
uk[1]: @count файли перекладу неможливо перевірити. Деталі <a href="@url">дивіться у журналі</a>.
uk[2]: @count[2] файлів перекладу неможливо перевірити. Деталі <a href="@url">дивіться у журналі</a>.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
uk[0]: @count файл перекладу неможливо перевірити. Подробиці дивіться у журналі.
uk[1]: @count файли перекладу неможливо перевірити. Подробиці дивіться у журналі.
uk[2]: @count файлів перекладу неможливо перевірити. Подробиці дивіться у журналі.

en: No translatable languages available. <a href="@add_language">Add a language</a> first.
uk: Відсутні доступні для перекладу мови. Спочатку <a href="@add_language">додайте мову</a>.

en: All translations up to date.
uk: Всі переклади в актуальному стані.

en: No translation status available. <a href="@check">Check manually</a>.
uk: Стани перекладу невідомі. <a href="@check">Перевірте вручну</a>.

en: Select a language to update.
uk: Оберіть мову, яку необхідно оновити.

en: No translation files are provided for development releases.
uk: Для розроблюваних версій файли перекладу не надаються.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
uk: Файл не знайдено ані на за шляхом %remote_path, ані на за шляхом %local_path

en: File not found at %local_path
uk: За шляхом %local_path файл не знайдено.

en: Translation file location could not be determined.
uk: Неможливо визначити місцезнаходження файла перекладу.

en: no version
uk: немає версії

en: Missing translations for:
uk: Відсутні переклади для:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
uk[0]: Відсутні переклади для @count проєкту
uk[1]: Відсутні переклади для @count проєктів
uk[2]: Відсутні переклади для @count проєктів

en: Updates available
uk: З'явилися оновлення

en: Missing translations
uk: Переклади відсутні

en: Select how frequently you want to check for new interface translations for your currently installed modules and themes. <a href="@url">Check updates now</a>.
uk: Вкажіть частоту перевірок нових рядків перекладу інтерфейсу для наразі встановлених модулів та тем. <a href="@url">Перевірити оновлення зараз</a>.

en: Translation source
uk: Джерело перекладу

en: Drupal translation server and local files
uk: Сервер перекладів Drupal та локальні файли

en: Local files only
uk: Лише локальні файли

en: The source of translation files for automatic interface translation.
uk: Джерело файлів перекладу для автоматичного перекладу інтерфейсу.

en: Import behaviour
uk: Властивості імпорту

en: Don't overwrite existing translations.
uk: Не перезаписувати наявні переклади.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
uk: Перезаписувати лише імпортовані переклади, персоналізовані переклади залишити.

en: Overwrite existing translations.
uk: Перезаписувати наявні переклади.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
uk: Як поводитися з наявними перекладами при автоматичному оновленні перекладів інтерфейсу.

en: Updates for: @modules
uk: Оновлення для: @modules

en: Not fully protected
uk: Захищені не в повній мірі

en: See <a href="@url">@url</a> for information about the recommended .htaccess file which should be added to the %directory directory to help protect against arbitrary code execution.
uk: Інформацію про рекомендований файл .htaccess, що має бути доданий до каталогу %directory для захисту від виконання довільного коду дивіться <a href="@url">@url</a>.

en: Could not insert a project into the l10n_update_project table, possibly because it already exists.
uk: Не вдалося вставити проект в l10n_update_project таблицю, можливо він вже існує.

en: No translatable language defined. <a href="/admin/config/regional/language">Add a language</a>.
uk: Жодних доступних для перекладу мов не визначено. <a href="/admin/config/regional/language">Додати мову</a>.

en: Translation files.
uk: Файли перекладу.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations.
uk: Шлях відносно каталогу встановлення Drupal, де будуть зберігатися переклади, наприклад, sites/all/translations. Збережені файли перекладів можуть бути повторно використані іншими інсталяціями.

en: Last checked: !time ago
uk: Остання перевірка: !time тому

en: Status of interface translations for each of the enabled languages.
uk: Стан перекладів інтерфейсу для кожної з увімкнених мов.

en: If there are available updates you can click on "Update translation" for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
uk: Якщо з’явилися доступні оновлення, можете клацнути "Оновити переклад" для їх завантаження та імпорту прямо зараз або на сторінці <a href="@update-settings">Налаштування оновлення</a> змінити налаштування для їх автоматичного оновлення

en: Disable update
uk: Вимкнути оновлення

en: These modules, themes or profiles will not receive interface translation updates. Specify them by there machine name, enter one name per line. The '*' character is a wildcard. Use for example feature_* for every feature.
uk: Ці модулі, теми чи профілі не будуть отримувати оновлення для перекладів інтерфейсу. Вкажіть їх машинну назву, по одній на рядок. Символ "*" означає будь-які літери. Наприклад, feature_* означає всі властивості (feature).

en: The selected languages will not receive interface translation updates.
uk: Обрані мови не будуть отримувати оновлення для перекладів інтерфейсу.
