Localization update (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Update
bn: আপডেট

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: warning
bn: সতর্কীকরণ

en: ok
bn: ঠিক আছে

en: No update data available
bn: কোন আপডেট সম্পর্কিত তথ্য নেই

en: Not enabled
bn: অকার্যকর

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
bn: %file এ @count টি অবৈধ HTML স্ট্রিং পাওয়া গেছে
