Localization update (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Download
eo: Elŝutu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Modules
eo: Moduloj

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: Languages
eo: Lingvoj

en: warning
eo: averto

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: file system
eo: dosiera sistemo

en: Check for updates
eo: Kontroli por ĝisdatigoj

en: No update data available
eo: Neniuj ĝisdatigaj datumoj disponeblaj

en: Update mode
eo: Ĝisdatiga modo

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
eo: La traduka importo malsukcesis, ĉar la dosiero %filename ne povis esti legita.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgstr" estis atendita sed ne estis trovita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgid_plural" estis atendita, sed ne trovita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas sintaksan eraron sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgid" estis neatendita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgstr[]" estas neatendita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: "msgstr" estas neatendita sur linio %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
eo: La traduka dosiero %filename enhavas eraron: estas neatendita teksto sur linio %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
eo: La traduka dosiero %filename finiĝis neatendite sur linio %line.

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: locale
eo: lokaĵaro

en: Update translations
eo: Ĝisdatigu tradukojn

en: The language selected for import is not supported.
eo: La lingvo elektita por importi estas nesubtenata.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
eo: La traduka dosiero %filename ŝajnas havi mankantan aŭ misformitan kaplinion.

en: Error importing interface translations
eo: Eraro importante interfacajn tradukojn

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
eo: Importis %file en %locale: %number novaj tekstoj aldoniĝis, %update ĝisdatiĝis kaj %delete forigiĝis.

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj

en: Refresh information
eo: Renovigu informojn

en: Never (manually)
eo: Neniam (permane)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
eo: Traduka ĝisdatigo anstataŭigas ekzistajn tekstojn, novaj estas aldonataj.

en: No information
eo: Oni mankas informoj

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
eo: Listo de lastaj elŝutitajn tradukojn kaj atingeblajn ĝisdatigojn por ĉiu ŝaltita projekto/modulo kaj ĉiu ŝaltita lingvo.
