Localization update (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Available updates
gu: ઉપલબ્ધ અધતનો

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: warning
gu: ચેતવણી

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય

en: Error opening socket @socket
gu: @socket સોકેટ ખોલવામાં ભૂલ
