Localization update (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Project
hr: Projekt

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Update
hr: Osvježi

en: Modules
hr: Moduli

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Up to date
hr: Svježe

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: Languages
hr: Jezici

en: warning
hr: upozorenje

en: Themes
hr: Predlošci

en: file system
hr: sustav datoteka

en: Check for updates
hr: Provjeri nadogradnje

en: No update data available
hr: Nema podataka o nadogradnjama

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
hr: Uvoz prijevoda nije uspio, datoteka %filename ne može biti pročitana.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku: očekivana struna "msgstr"  nije pronađena u redu %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku: očekivana struna "msgid_plural" nije pronađena u redu %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku sintakse u redu %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku: "msgid" struna nije očekivana u redu %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku: "msgstr[]" nije očekivan u redu %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku: "msgstr" nije očekivan u redu %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži pogrešku: neočekivana struna u redu %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename neočekivano završava u redu %line.

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: locale
hr: lokalizacija

en: The language selected for import is not supported.
hr: Izabrani jezik za uvoz nije podržan.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
hr: Datoteci prijevoda %filename nedostaje zaglavlje ili je neispravno.

en: Error importing interface translations
hr: Pogreška prilikom uvoza prijevoda

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
hr: Datoteka %file je uvežena u %locale: %number novih struna je dodano, %update osvježeno i %delete uklonjeno.

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
hr: Datoteka prijevoda %filename sadrži grešku: "msgctxt" nije očekivano u redu %line.

en: Check for updates of disabled modules and themes
hr: Provjeri nadogradnje za onemogućene module i predloške

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
hr: @count nedopuštenih HTML struna u %file

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
hr: Direktorij %directory ne postoji ili se u nj ne može zapisivati.

en: Translation update status
hr: Status ažuriranja prijevoda

en: All your translations are up to date
hr: Svi vaši prijevodi su ažurni

en: Refresh information
hr: Osvježi informacije

en: Error opening socket @socket
hr: Greška pri otvaranju spojnice @socket

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: @language: <em>No installed translation</em>
hr: @language: <em>Nema instaliranog prijevoda</em>

en: No available translations found
hr: Nema dostupnih prijevoda

en: Not fully protected
hr: Nije potpuno zaštićeno

en: See <a href="@url">@url</a> for information about the recommended .htaccess file which should be added to the %directory directory to help protect against arbitrary code execution.
hr: Pregledajte <a href="@url">@url</a> za informacije o preporučenoj .htaccess datoteci koje trea biti dodana u %directory direktorij kako bi spriječili izvšenje zlonamjernog kôda.
