Localization update (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: file system
kn: ಕಡತ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: ok
kn: ಸರಿ
