Localization update (7.x-2.0-rc1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Available updates
hy: Հասանելի թարմացումներ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: Up to date
hy: Արդիական

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ

en: File to import not found.
hy: Ներմուծելու ֆայլը չի գտնվել։

en: Languages not yet added
hy: Դեռևս չավելացված լեզուները

en: The language %language has been created.
hy: %language լեզուն ստեղծված է։

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք

en: Error opening socket @socket
hy: Սխալ @socket կցորդիչի (socket-ի) բացման ընթացքում

en: One translation file imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed. | @count translation files imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed.
hy[0]: Ներմուծվել է թարգմանության մեկ ֆայլ: Ավելացվել է %number թարգմանություն, թարմացվել է %update թարգմանություն և հեռացվել է %delete թարգմանություն։
hy[1]: Ներմուծվել է թարգմանության @count ֆայլ: Ավելացվել է %number թարգմանություն, թարմացվել է %update թարգմանություն և հեռացվել է %delete թարգմանություն։

en: Error importing translation files
hy: Տեղի ունեցել սխալ թարգմանության ֆայլերը ներբեռնելու ժամանակ

en: Updating translations.
hy: Թարգմանությունները թարմացվում են
