Localization update (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (102 entries)

en: Language
pl: Język

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Available updates
pl: Nowe wersje

en: Check manually
pl: Sprawdź teraz

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Source string
pl: Napis oryginalny

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: file system
pl: system plików

en: Check for updates
pl: Pobieranie informacji o nowych wersjach

en: Can not determine status
pl: Nie można sprawdzić

en: Translation file
pl: Plik tłumaczenia

en: File to import not found.
pl: Nie znaleziono pliku.

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: locale
pl: język

en: Translation updates
pl: Aktualizacje tłumaczeń

en: Update translations
pl: Aktualizuj tłumaczenia

en: Languages not yet added
pl: Jeszcze nie dodane języki

en: The language %language has been created.
pl: Dodano język %language.

en: Importing interface translations
pl: Importowanie tłumaczeń interfejsu

en: Error importing interface translations
pl: Błąd w trakcie importu tłumaczeń interfejsu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: Check for updates of disabled modules and themes
pl: Sprawdzaj aktualizacje również do wyłączonych modułów i skórek

en: Translation files
pl: Pliki tłumaczeń

en: No strings available.
pl: Brak napisów.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
pl: Katalog %directory nie istnieje lub jest tylko do odczytu.

en: Never (manually)
pl: Nigdy (ręcznie)

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
pl: Aktualizacje zastępują istniejące napisy, ponadto dodawane są nowe

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
pl: Oto ustawienia systemu aktualizacji tłumaczeń. Aby zaktualizować teraz tłumaczenia należy udać się na <a href="@update-admin">stronę zarządzania aktualizacjami tłumaczeń</a>.

en: Automatic update configuration
pl: Konfiguracja automatycznych aktualizacji

en: Error opening socket @socket
pl: Problem przy otwarciu kanału @socket

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
pl: Nie zapisano do lokalnej bazy z powodu niewłaściwej zawartości HTML.

en: Translation saved locally.
pl: Tłumaczenia zapisane do lokalnej bazy.

en: Translation successfuly removed locally.
pl: Tłumaczenia usunięte z lokalnej bazy.

en: Unknown error while saving translation locally.
pl: Nieznany błąd podczas zapisywania lokalnej bazy.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
pl: Możesz podzielić się swoimi tłumaczeniami z serwerem !l10n_server jeśli dodasz klucz API w !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
pl: Nie zapisano z powodu braku tekstu źródłowego.

en: Not saved due to missing form values.
pl: Nie zapisano z powodu brakujących wartości formularza.

en: Not saved due to insufficient permissions.
pl: Nie zapisane z powodu niewystarczających uprawnień.

en: Localization update
pl: Aktualizacja tłumaczeń

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
pl: Zapewnia automatyczne pobieranie i uaktualnianie tłumaczeń.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
pl: Zmienione lokalnie tłumaczenia są pozostawiane bez zmian, tylko wcześniej zaimportowane tłumaczenia są nadpisywane, ponadto dodawane są nowe

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
pl: Istniejące tłumaczenia są pozostawiane bez zmian, tylko nowe tłumaczenia są dodawane.

en: Hide description
pl: Ukryj opis

en: Export options
pl: Opcje eksportu

en: Translation for @language
pl: Tłumaczenie na @language

en: Existing languages
pl: Dostępne języki

en: A Gettext Portable Object file.
pl: Plik formatu Gettext Portable Object.

en: Treat imported strings as custom translations
pl: Potraktuj zaimportowane łańcuchy znaków jak tłumaczenia własne

en: Overwrite non-customized translations
pl: Nadpisz tłumaczenia z wyjątkiem własnych

en: Overwrite existing customized translations
pl: Nadpisz istniejące tłumaczenia własne

en: No language available. The export will only contain source strings.
pl: Brak języka. Eksport będzie zawierał wyłącznie źródłowe łańcuchy znaków.

en: Source text only, no translations
pl: Tylko tekst źródłowy, bez tłumaczeń

en: Include non-customized translations
pl: Dołącz tłumaczenia z wyjątkiem własnych

en: Include customized translations
pl: Dołącz tłumaczenia własne

en: Include untranslated text
pl: Dołącz nieprzetłumaczony tekst

en: @count disallowed HTML string(s) in files: @files.
pl: @count niedozwolonych wyrażeń HTML w plikach: @files.

en: In Context
pl: W kontekście

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
pl: W trakcie importu pominięto łańcuch znaków "%string" z powodu niedozwolonego lub błędnie sformatowanego kodu HTML.

en: An error occurred trying to check available interface translation updates.
pl: Wystąpił błąd w trakcie próby sprawdzania dostępności nowych tłumaczeń interfejsu.

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
pl[0]: Sprawdzono dostępne aktualizacje tłumaczenia interfejsu dla jednego projektu.
pl[1]: Sprawdzono dostępne aktualizacje tłumaczenia interfejsu dla @count projektów.
pl[2]: Sprawdzono dostępne aktualizacje tłumaczenia interfejsu dla @count projektów.

en: Translations directory
pl: Katalog tłumaczeń

en: Checked translation for %project.
pl: Sprawdzanie tłumaczeń dla %project.

en: Nothing to check.
pl: Nic do sprawdzenia.

en: Downloaded translation for %project.
pl: Pobrano tłumaczenia dla %project.

en: Importing translation for %project.
pl: Importowanie tłumaczeń dla %project.

en: Imported translation for %project.
pl: Zaimportowano tłumaczenia dla %project.

en: Unable to download translation file @uri.
pl: Nie można pobrać pliku tłumaczenia @uri.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
pl[0]: Plik tłumaczenia nie mógł zostać sprawdzony. Przejrzyj dziennik aby zobaczyć szczegóły.
pl[1]: @count pliki tłumaczeń nie mogły zostać sprawdzone. Przejrzyj log aby zobaczyć szczegóły.
pl[2]: @count plików tłumaczeń nie mogło zostać sprawdzonych. Przejrzyj log aby zobaczyć szczegóły.

en: Importing translation file: %filename (@percent%).
pl: Importowanie pliku tłumaczenia: %filename (@percent%).

en: Translations imported.
pl: Tłumaczenia zostały zaimportowane.

en: Translations imported: %number added, %update updated, %delete removed.
pl: Tłumaczenia zostały zaimportowane: dodano %number, uaktualniono %update, usunięto %delete.

en: One translation file imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed. | @count translation files imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed.
pl[0]: Jeden plik tłumaczeń został zaimportowany. Dodano %number tłumaczeń, %update tłumaczeń zostało zmodyfikowanych a %delete usuniętych.
pl[1]: Zaimportowano @count pliki(ów) tłumaczeń. Dodano %number tłumaczeń, %update tłumaczeń zostało zmodyfikowanych a %delete usuniętych.

en: One translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details.
pl[0]: Jeden ciąg tłumaczeń został pominięty ponieważ zawierał uszkodzony lub zabroniony kod HTML. Dziennik zdarzeń zawiera więcej szczegółów.
pl[1]: @count ciągi tłumaczeń zostały pominięte ponieważ zawierały uszkodzony lub zabroniony kod HTML. Dziennik zdarzeń zawiera więcej szczegółów.
pl[2]: @count ciągów tłumaczeń zostało pominiętych ponieważ zawierało uszkodzony lub zabroniony kod HTML. Dziennik zdarzeń zawiera więcej szczegółów.

en: Checking translations
pl: Sprawdzanie tłumaczeń

en: Error checking translation updates.
pl: Błąd przy sprawdzaniu aktualizacji tłumaczeń.

en: Updating translations
pl: Aktualizowanie tłumaczeń

en: Error importing translation files
pl: Błąd importowania plików tłumaczeń

en: Updating translations.
pl: Aktualizowanie tłumaczeń.

en: All translations up to date.
pl: Wszystkie tłumaczenia są aktualne.

en: Select a language to update.
pl: Wybierz język, który ma zostać uaktualniony.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
pl: Nie znaleziono pliku zarówno w %remote_path jak i w %local_path

en: File not found at %local_path
pl: Nie znaleziono pliku w %local_path

en: Translation file location could not be determined.
pl: Nie można było ustalić lokalizacji pliku tłumaczenia.

en: Missing translations for:
pl: Brak tłumaczenia dla:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
pl[0]: Brak tłumaczenia dla projektu
pl[1]: Brak tłumaczenia dla @count projektów
pl[2]: Brak tłumaczenia dla @count projektów

en: Updates available
pl: Aktualizacje są dostępne

en: Missing translations
pl: Brakujące tłumaczenia

en: Select how frequently you want to check for new interface translations for your currently installed modules and themes. <a href="@url">Check updates now</a>.
pl: Wybierz jak często chcesz sprawdzać dostępność nowych tłumaczeń interfejsu dla aktualnie zainstalowanych modułów i skórek. <a href="@url">Sprawdź aktualizacje teraz</a>.

en: Translation source
pl: Źródło tłymaczeń

en: Drupal translation server and local files
pl: Serwer tłumaczeń Drupal i pliki lokalne

en: Local files only
pl: Tylko pliki lokalne

en: The source of translation files for automatic interface translation.
pl: Źródło plików tłumaczeń dla automatycznych tłumaczeń interfejsu.

en: Import behaviour
pl: Zachowanie importu

en: Don't overwrite existing translations.
pl: Nie nadpisuj istniejących tłumaczeń.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
pl: Nadpisz tylko zaimportowane tłumaczenia, tłumaczenia własne zostają zachowane.

en: Overwrite existing translations.
pl: Nadpisz istniejące tłumaczenia.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
pl: Jak traktować istniejące tłumaczenia podczas automatycznej aktualizacji tłumaczeń interfejsu.
