Localization update (7.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: file system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: Can not determine status
ug: ئېنىقسىز ئەھۋال

en: locale
ug: يەرلىك

en: Languages not yet added
ug: تىل قوشۇلمىغان

en: Last checked: never
ug: تەكشۈرۈلدى: ھازىرغىچە زىيارەت قىلىنمىغان.
