Localization update (7.x-2.0-rc2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Import
gu: આયાત

en: Available updates
gu: ઉપલબ્ધ અધતનો

en: Check manually
gu: જાતે તપાસો

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય

en: Error opening socket @socket
gu: @socket સોકેટ ખોલવામાં ભૂલ

en: Updating translations.
gu: અનુવાદ સુધારી રહ્યા છીએ.
