Localization update (7.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Updates available
ps: اوسمهالیزې شته
