Localization update (7.x-2.0-rc2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Language
sq: Gjuha

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Update
sq: Rifresko

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: Check manually
sq: Kontrollo vetë tani

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: file system
sq: sistemi i skedarit

en: Check for updates
sq: Formati i prezgjedhur u rifreskua.

en: Can not determine status
sq: Gjendja e katallogimit

en: File to import not found.
sq: Skedari për tu importuar nuk u gjet.

en: locale
sq: gjuha lokale

en: Languages not yet added
sq: Gjuhët që nuk janë shtuar akoma

en: The language %language has been created.
sq: Gjuha %language është krijuar.

en: Importing interface translations
sq: Duke importuar përkthimet e interfaqes

en: Error importing interface translations
sq: Gabim gjatë importimit të përkthimeve të interfaqes

en: Check for updates of disabled modules and themes
sq: Kërko për përditësime të moduleve dhe temave të çaktivizuara
