Localization update (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Language
bn: ভাষা

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Update
bn: আপডেট

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট

en: No strings available.
bn: কিছুই খুজে পাইনি।
