Localization update (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: file system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས།

en: locale
dz: ལོ་ཀེལ།

en: Languages not yet added
dz: སྐད་ཡིག་འདི་ད་ལྟོ་ཡང་ཁ་སྐོང་མ་བརྐྱབ་པས།
