Localization update (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Update
jv: Dianyari

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: Check manually
jv: Ngecèk kanthi manual

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: file system
jv: sistim berkas

en: Check for updates
jv: Priksa sing luwih anyar

en: Can not determine status
jv: Ora bisa ngenali status

en: File to import not found.
jv: Berkas sing diimpor ora ana.

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: locale
jv: pelokalan

en: Languages not yet added
jv: Bāsā-bāsā durung ditambahnā

en: The language %language has been created.
jv: Basa %language uwis di gawé.

en: Importing interface translations
jv: Ngimpor terjemahan polatan

en: Error importing interface translations
jv: Gagal ngimpor terjemahan polatan

en: Last checked: never
jv: Terakhir dipriksā: ora tau

en: Check for updates of disabled modules and themes
jv: Mriksa update-tan kanggo modul lan téma sing dicopot

en: No strings available.
jv: Ora ānā tembung sing cumawis.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
jv: Direktori %directory ora ana utawa ora bisa ditulisi.

en: Error opening socket @socket
jv: Kesalahan mbukak sokét @socket
