Localization update (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Language
km: ភាសា

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: Check manually
km: ពិនិត្យមើល​ដោយ​ដៃ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Languages
km: ភាសា

en: file system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: Check for updates
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Can not determine status
km: មិនអាច​កំណត់​ស្ថានភាព

en: File to import not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ដែល​ត្រូវ​នាំចូល​​ទេ

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: locale
km: មូលដ្ឋាន

en: Languages not yet added
km: មិន​បាន​បន្ថែម​ភាសា​នៅ​ឡើយ​ទេ

en: The language %language has been created.
km: ភាសា​ %language ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: Importing interface translations
km: នាំចូល​ការបកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់

en: Error importing interface translations
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​នាំចូល​ការបកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់

en: Last checked: never
km: ការពិនិត្យ​ចុងក្រោយ ៖ គ្មាន

en: Check for updates of disabled modules and themes
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​របស់​ស្បែក និង​ម៉ូឌុល​ដែល​បាន​បិទ

en: No strings available.
km: គ្មាន​ខ្សែ​អក្សរ​ប្រើ​បាន​ទេ​ ។

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
km: មិន​មាន​ថត %directory ឬ​មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។

en: Error opening socket @socket
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​បើក​រន្ធ @socket
