Localization update (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Language
os: Æвзаг

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Update
os: Сног кæн
