Localization update (7.x-2.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: File not found: @uri.
ne: फाईल भेट्न सकिएन: @uri
