Localization update (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Language
is: Mál

en: Import
is: Flyt inn

en: Export
is: Flyt út

en: file system
is: fílukervi

en: File to import not found.
is: Fíla at flyta inn varð ikki funnin.

en: locale
is: heimasíðumál

en: Languages not yet added
is: Mál sum ikki eru stovnað enn

en: Text group
is: Tekstbólkur

en: The language %language has been created.
is: Málið %language er stovnað.

en: Importing interface translations
is: Flytir inn markamóts týðingar

en: Error importing interface translations
is: Feilur í innflyting av markamótstýðingum.
