Localization update (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: file system
sr: Систем фајлова

en: File to import not found.
sr: Фајл за увоз није пронађен.

en: locale
sr: локални

en: Languages not yet added
sr: Језици који још нису додати

en: Text group
sr: Група текстова

en: Importing interface translations
sr: Увожење превода окружења

en: Error importing interface translations
sr: Грешка при увозу превода окружења

en: Updating translations.
sr: Ажурирање превода.
