Localization update (7.x-2.4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: Languages
bs: Jezici

en: file system
bs: sistem datoteka

en: locale
bs: lokalno
